x
sadsad x
asdasd
GPBK042_2_POPUP.jpg (95 KB)

Gümüş Yüzüklerde Taşlı Modeller

11 Aralık 2023
Gümüş Yüzüklerde Taşlı Modeller

Gümüş Yüzüklerde Taşlı Modeller

Kadınların en sevdiği takılardan olan gümüş yüzükler pek çok farklı kombinle kullanılabiliyor. Klasikten, moderne, spordan boheme farklı tarza sahip kadınlar farklı modellerde gümüş yüzük tercihi yaparken, taşlı gümüş yüzük modelleri tüm yüzük çeşitlerinin içinde belki de tüm tarzlara hitap eden modeller arasında yer alıyor.

Kimi zaman daha gösterişli bir tarza sahip olmak, kimi zaman asil sitilini takılarına da yansıtmak, kimi zaman ise günün modasına uymak isteyen pek çok kişi taşlık gümüş yüzük modelleri arasında kendine en uygun olanı seçiyor.

Gümüş yüzüklerde taşlı modellere bakıldığında ise oldukça geniş bir seçenek yelpazesi olduğu görülüyor. Yarı değerli taşlardan, renkli taşlara, kesme taşlardan, çiçek modelli taşlara pek çok farklı taş çeşidi gümüş yüzüklerin üzerinde muhteşem bir tasarıma dönüşerek, şıklığınızı tamamlıyor.

Şık ve daha klasik bir taşlı yüzük tercih edenlerin seçimlerinin büyük bölümü damla kesim gümüş yüzüklerden yana oluyor. Ortada büyük taşın etrafını çevreleyen küçük taşlarla göz alıcı bir şıklığa sahip olan damla kesim yüzükler, aynı zamanda altın kaplama seçeneği ile de tercih ediliyor. Bununla birlikte yüzüğün merkezindeki taş, yakut, zümrüt renkleri ile de tasarlanırken, pek çok farklı zevke de hitap ediyor.

Taşlı gümüş yüzük çeşitlerinde en çok tercih edilen modeller arasında çiçekli yüzükler de büyük yer kaplıyor. Farklı anlamlarının yanı sıra göz alıcı şıklıklarıyla doğanın güzelliğini üzerimizde taşımamıza olanak sağlayan çiçekli gümüş yüzük modellerinde farklı renk ve yapıda taşlar sıklıkla kullanılıyor.

Son dönemlerde trendlere giren ve en çok tercih edilen kadın yüzük modellerinden biri olan manolya çiçeği zarafeti ve asaletiyle göz alıcı bir şıklık sağlıyor. Tasarımında yer alan inci ile zenginleşen bu yüzük modelinde yer alan pembe ve beyaz taşlar kullanıcısının tarzını yansıtmasında büyük önem taşıyor.

Günümüzde son moda yüzük modelleri arasına hızlı bir giriş yapan aster çiçeği modeli de pek çok farklı renkteki taşlarla hazırlanıyor. Ametist taşın yanı sıra pembe ve yakut rengi taşlar ile dikkat çekici bir güzellikle tasarlanan aster çiçeği gümüş yüzük modelleri sıra dışı güzelliği ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor.

Arınma, yeniden doğma, ruhun temizlenmesi gibi spiritüel açıdan pek çok anlam taşıyan lotus çiçeği gümüş yüzük modelleri birbirinden farklı taşlarla hazırlanarak zamansız bir şıklığa ulaşıyor. Siyah, pembe ve ametist taşlı lotus çiçeği yüzük modelleri kullandığı aksesuarın şıklığının yanı sıra derin anlam taşımasına da dikkat edenlerin tercihleri arasında yer alıyor.

Hem şık olayım ama aynı zamanda da klasik sınırlara takılı kalmayım ve kullandığım aksesuarla da kendi tarzımı yansıtayım diyenlerin tercihi ise zümrüt gözlü yılan motifli gümüş yüzükten yana oluyor. Altın kaplama seçeneği ile de kullanıcıya sunulan bu yüzük modelinde yılanın gözleri yeşil taşlardan oluşurken, başının üzerindeki zirkon taşlar göz alıcı bir şıklığa ulaşıyor. Aynı zamanda bu modelde yılanın gözleri için zümrüt yerine yakut rengi taşlar da seçilebiliyor.

Taşlı yüzük kategorisinin elbette olmazsa olmazları arasında tektaş gümüş yüzük modelleri de yer alıyor. Evlilik tekliflerinde daha sık tercih edilen tektaş yüzükler kimi zaman da sadece estetik duruşu nedeniyle de tercih edilebiliyor. 4 tırnaklı V kesim tektaş yüzüklerde zirkon taş, kaplama olarak ise rodyum kullanılıyor.

Gümüş yüzükler hali hazırda kendi doğal yapısı gereği en çok kullanılan ve beğenilen yüzük çeşitleri arasında yer alırken, özellikle taşlı modeller estetik açıdan zirveye ulaşıyor.

 

 

 

 

 

 

 

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.