x
sadsad x
asdasd
gpbk_147_popup.jpg (103 KB)
Filtre
Gösterim
YARIN KARGODA
KARGO BEDAVA
Hızlı Teslimat
Gümüş Pazarım - İnci Taneli Manolya Çiçeği Kadın Gümüş Küpe Gümüş Pazarım - İnci Taneli Manolya Çiçeği Kadın Gümüş Küpe (1)
YARIN KARGODA
KARGO BEDAVA
Hızlı Teslimat
Gümüş Pazarım - Yuvarlak Kesim Tektaş Gümüş Küpe Gümüş Pazarım - Yuvarlak Kesim Tektaş Gümüş Küpe (1)
708,40 TL
455,00 TL
%36
YARIN KARGODA
KARGO BEDAVA
Hızlı Teslimat
Gümüş Pazarım - Süzme Nazar Boncuklu Gümüş Küpe Gümüş Pazarım - Süzme Nazar Boncuklu Gümüş Küpe (1)
985,60 TL
665,00 TL
%33
YARIN KARGODA
KARGO BEDAVA
Hızlı Teslimat
Gümüş Pazarım - Yuvarlak Taşlı Altın Kaplama Tekraş Gümüş Küpe Gümüş Pazarım - Yuvarlak Taşlı Altın Kaplama Tekraş Gümüş Küpe (1)
YARIN KARGODA
KARGO BEDAVA
Hızlı Teslimat
Gümüş Pazarım - 4 Tırnaklı Tektaş Gümüş Küpe Gümüş Pazarım - 4 Tırnaklı Tektaş Gümüş Küpe (1)
708,40 TL
455,00 TL
%36
YARIN KARGODA
KARGO BEDAVA
Hızlı Teslimat
Gümüş Pazarım - Kutup Yıldızı Çivili Gümüş Küpe Gümüş Pazarım - Kutup Yıldızı Çivili Gümüş Küpe (1)
708,40 TL
385,00 TL
%46
YARIN KARGODA
KARGO BEDAVA
Hızlı Teslimat
Gümüş Pazarım - Kırmızı Gül Gümüş Küpe Gümüş Pazarım - Kırmızı Gül Gümüş Küpe (1)
985,60 TL
665,00 TL
%33
YARIN KARGODA
KARGO BEDAVA
Hızlı Teslimat
Gümüş Pazarım - Mineli Papatya Motifli Gümüş J Küpe
739,20 TL
490,00 TL
%34
YARIN KARGODA
KARGO BEDAVA
Hızlı Teslimat
Gümüş Pazarım - Mineli Papatya Motifli Gümüş Küpe Gümüş Pazarım - Mineli Papatya Motifli Gümüş Küpe (1)
739,20 TL
490,00 TL
%34
YARIN KARGODA
KARGO BEDAVA
Hızlı Teslimat
Gümüş Pazarım - Yuvarlak Nazar Boncuğu Motifli Minimal Gümüş Küpe Gümüş Pazarım - Yuvarlak Nazar Boncuğu Motifli Minimal Gümüş Küpe (1)
YARIN KARGODA
KARGO BEDAVA
Hızlı Teslimat
Gümüş Pazarım - Melek Kanadı Motifli Çivili Gümüş Küpe Gümüş Pazarım - Melek Kanadı Motifli Çivili Gümüş Küpe (1)
985,60 TL
455,00 TL
%54
Toplam 11 ürün görüntüleniyor.

Gümüş Çivi Küpe

Gümüş çivi küpeler hem kolay hem de pratik kullanım sunan çok şık küpe modelleri arasındadır. Kulağa tam oturan çivi küpelerin çok çeşitli tasarım seçenekleri vardır. Hem günlük hem de özel günlerde kullanım için uygun çivi küpe tasarımları ürün seçeneklerimiz arasında bulunur. Çivi küpe modelleri arasında yuvarlak kesim tek taş küpe günlük kombinleri zarif detay olarak tamamlayacak seçeneklerden birisidir. Süzme nazar boncuklu gümüş küpe şık bir görünüm sunarken kötü enerjilere karşı sizi korur. Yuvarlak taşlı altın kaplama gümüş halka küpe her zaman takacağınız zarif küpe seçenekleri arasında yer alır. Dört tırnaklı tektaş gümüş küpe de günlük zarif stil detaylarından biri olarak tercih edilebilir. Kutup yıldızı çivili gümüş küpe gökyüzünün güzelliğini yansıtan özel tasarımlardandır.

Çivi küpe seçenekleri arasında çok farklı tasarımlar olması herkesin kendini yansıtacak bir modele ulaşmasına olanak verir. Kırmızı gül gümüş küpe gibi zarif ve şık seçenekler arasından seçim yapabilirsiniz. Mineli papatya motifli gümüş küpe romantik küpe tasarımlarından biri olarak ön plana çıkar. Gümüş Pazarım olarak sizlere sunduğumuz geniş seçenek alternatifi sayesinde çivi küpe ve daha fazlasında gümüş şıklığını her zaman yaşayabilirsiniz. Gümüş çivi küpe modellerinde çok farklı tasarımları sitemizden inceleyebilir, beğendiğiniz modelleri avantajlı fiyatlarla, güvenle satın alabilirsiniz.

Rahat ve Şık Seçenekler Sunan Gümüş Çivi Küpe Modelleri

Çivi küpeler rahat kullanım sunan şık küpe seçenekleridir. Çivi küpelerde melek kanadı motifli gümüş küpe gibi farklı tasarım seçeneklerini değerlendirmek mümkündür. Zirkon taşlı üç sıra tamtur gümüş küpe modeli çok şık seçenekler arasında yer alır. Beş sıra tamtur gümüş küpe seçenekleri de vardır. Sıralı yıldız gümüş küpe kombinlere hareket katacak seçeneklerden biridir. Gümüş çivi küpe seçenekleri arasında yer alan yuvarlak nazar boncuğu minimal küpe günlük kullanım için ideal bir küpe olarak tercih edilebilir.

Çivi küpe tasarımlarında romantik tarzı yansıtan küpe seçenekleri değerlendirilebilir. Sade ve zarif tasarımlar arasından seçim yapılabilir. Daha gösterişli tasarımları da değerlendirmek mümkündür. Rahat ve şık seçenekler sunan sallantılı gümüş küpe modellerinde farklı tasarım detayları dikkat çeker. Tektaş gümüş küpeler günlük kombinlere zarafet katan modellerdir. Birbirinden şık seçenekler sunan gümüş çivi küpe modellerini sitemizden inceleyebilirsiniz. Gümüş kalitesini her zaman yaşayacağınız küpe modellerinde avantajı yakalamak için tek yapmanız gereken sitemizde yer alan şık seçenekleri sepetinize eklemek olacaktır.

Çivi Model Küpe Tasarımlarında Şık Stil Detayları

Çivi gümüş küpelerde şık stil detayları tasarıma farklılık katar. Kendine özgü tasarım şıklığını yansıtan çivi gümüş küpe modellerimizde tasarımlar farklı detaylardan ilham alır. Güzelliğinizi tamamlayacak gümüş çivi küpelerde şık stil detaylarını keşfedebilirsiniz. İnci taneli manolya çiçeği gümüş küpe gibi özel tasarım seçenekleri değerlendirebilirsiniz. Papatya, gül gibi çiçek motiflerini tercih edebilirsiniz. Melek kanadı, kutup yıldızı gibi motiflerle günlük kombinlerinize zenginlik katabilirsiniz.

Çivi model küpe seçeneklerinde farklı tasarımlar arasından seçim yapabilir, gümüş kalitesiyle cilt dostu konforlu küpe kullanımını tercih edebilirsiniz. Çivi küpe tasarımlarında zengin stil detaylarını keşfedebilir, tarzınıza hitap eden küpe seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Beğendiğiniz modelleri sitemizden sipariş ederken avantaj sağlayacak fiyat olanaklarından her zaman yararlanırsınız. Gümüş Pazarım koleksiyonları kombinlerinize farklılık katacak tasarımları sunar.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.