x
sadsad x
asdasd
papatya_kupe.jpg (116 KB)
Filtre
Gösterim
Aynı Gün Kargoda
Gümüş Pazarım - Altın Kaplama Kanat Gümüş Kolye Gümüş Pazarım - Altın Kaplama Kanat Gümüş Kolye (1)
1.120,00 TL
672,00 TL
%40
Aynı Gün Kargoda
Gümüş Pazarım - Ametist Taşlı Lotus Çiçeği Gümüş Kolye Gümüş Pazarım - Ametist Taşlı Lotus Çiçeği Gümüş Kolye (1)
Aynı Gün Kargoda
Gümüş Pazarım - Rodyum Kaplama Süzme Gümüş Kolye Gümüş Pazarım - Rodyum Kaplama Süzme Gümüş Kolye (1)
896,00 TL
532,00 TL
%41
Aynı Gün Kargoda
Gümüş Pazarım - Ametist Taşlı Manolya Çiçeği Süzme Gümüş Kolye Gümüş Pazarım - Ametist Taşlı Manolya Çiçeği Süzme Gümüş Kolye (1)
Aynı Gün Kargoda
Gümüş Pazarım - Rosegold Kutup Yıldızı Gümüş Kolye Gümüş Pazarım - Rosegold Kutup Yıldızı Gümüş Kolye (1)
980,00 TL
588,00 TL
%40
Aynı Gün Kargoda
Gümüş Pazarım - Oniks Taşlı Süzme Gümüş Kolye Gümüş Pazarım - Oniks Taşlı Süzme Gümüş Kolye (1)
980,00 TL
588,00 TL
%40
Aynı Gün Kargoda
Gümüş Pazarım - Damla Motifli Pırlanta Montür Gümüş Kolye Gümüş Pazarım - Damla Motifli Pırlanta Montür Gümüş Kolye (1)
Aynı Gün Kargoda
Gümüş Pazarım - Baget Taşlı Yuvarlak Kesim Özel Tasarım Gümüş Kolye Gümüş Pazarım - Baget Taşlı Yuvarlak Kesim Özel Tasarım Gümüş Kolye (1)
Aynı Gün Kargoda
Gümüş Pazarım - Melek Figürlü Gümüş Kolye Gümüş Pazarım - Melek Figürlü Gümüş Kolye (1)
896,00 TL
532,00 TL
%41
Aynı Gün Kargoda
Gümüş Pazarım - Altın Kaplama Ay Yıldız Gümüş Kolye Gümüş Pazarım - Altın Kaplama Ay Yıldız Gümüş Kolye (1)
980,00 TL
588,00 TL
%40
Aynı Gün Kargoda
Gümüş Pazarım - Tek Taş Kalp Motifli Gümüş Kolye Gümüş Pazarım - Tek Taş Kalp Motifli Gümüş Kolye (1)
756,00 TL
448,00 TL
%41
Aynı Gün Kargoda
Gümüş Pazarım - Rodyum Kaplama Lotus Çiçeği Gümüş Kolye Gümüş Pazarım - Rodyum Kaplama Lotus Çiçeği Gümüş Kolye (1)
Aynı Gün Kargoda
Gümüş Pazarım - Zeytin Yaprağı Kadın Gümüş Kolye Rose Gümüş Pazarım - Zeytin Yaprağı Kadın Gümüş Kolye Rose (1)
896,00 TL
532,00 TL
%41
Aynı Gün Kargoda
Gümüş Pazarım - Pırlanta Montür Su Yolu Gümüş Kolye Gümüş Pazarım - Pırlanta Montür Su Yolu Gümüş Kolye (1)
896,00 TL
532,00 TL
%41
Aynı Gün Kargoda
Gümüş Pazarım - Açılıp Kapanır 2 Kullanımlı Renkli Kalp Gümüş Kolye Gümüş Pazarım - Açılıp Kapanır 2 Kullanımlı Renkli Kalp Gümüş Kolye (1)
Toplam 39 ürün görüntüleniyor.

Gümüş Fantezi Kolye Modelleri

Birçok kadın günlük yaşamda olduğu kadar özel günlerde de gümüş takılara yönelir. Fantezi kadın kolye modelleri, özel günlerin vazgeçilmez parçalardır. Yakut renkli oval kesim kolye, zümrüt renkli elmas montür kolye, lale motifli Osmanlı Tuğralı kolye gibi seçenekler gümüş fantezi kolye modelleri arasında en popüler olanlardır. Gümüş kolye her tarzdan ve yaştan kadına hitap ettiği için oldukça fazla modele sahiptir. Günlük yaşamda ve özel günlerde kendinizi daha şık ve zarif hissetmek için fantezi gümüş kolyeler içinden kendi tarzınıza uygun seçimler yapabilirsiniz. Sevdiklerinize de özel bir hediye almak istiyorsanız, fantezi modeller tam olarak beklentilerinizi karşılayabilir.

Her bütçeye ve her tarza hitap eden fantezi kolyeler, zamansız seçenekleri ile her zaman kullanıcıların beğenisini kazanır. Gümüş Pazarın’nda birbirinden farklı seçeneklere karşımıza çıkan fantezi kadın gümüş kolye modellerine hızlı kargo avantajı ile kısa sürede sahip olabilirsiniz.

Gümüş Fantezi Kolye Modelleri Nelerdir?

Gümüş diğer değere kıyasla daha kolay üretilebildiği için her bütçeye hitap eder. Birçok kadının vazgeçilmez aksesuarlarından olan kolyeler gümüş seçenekleri ile her kadının aksesuar çekmecesinde yerini alır. Oniks kolye, suyolu ve açılır kolyelerden birine sahip olmak için Gümüş Pazarım adresine bakmanız yeterlidir. Her biri ustalıkla tasarlanan modeller, gümüş tasarımları ile kombinlere şıklık katıyor. Sallantılı, çiçek gibi fantezi gümüş kolyeler, anlamlı uç tasarımları ile her kadına hitap edebiliyor.

Özellikle sevdiklerinize şık ve uygun fiyatlı bir hediye almak istiyorsanız fantezi kolyeler içinden seçimler yapabilirsiniz. kelebek gümüş kolye, tasarımları ile sevdiklerinize verdiğiniz değeri bir kez daha göstermenize yardımcı olur. Birçok kadın sevdiği kişinin kendine özel seçtiği kolyeleri taşımaktan büyük bir mutluluk duyar. Gümüş kolyeler, sade ve zarif tasarımı ile her kombini eşsiz bir şekilde tamamlar. Fantezi kolyeler, zamansız tasarımları ile her yaştan kadına hitap eder.

Gümüşün tüm zarafetini ortaya çıkaran fantezi kolyeler ile tarzınızı bir kez daha ortaya çıkarabilirsiniz. Çiçek ve kalp figürlü kolyeleri tercih ederek, özel günlerde ışıl ışıl parlayabilirsiniz. Çiçek ve kalpli gümüş kolye modelleri ile günlük giyiminizi de şık bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Açılıp kapanan kolye modelleri ile sevdiklerinize özel fantezi tasarımlar bulabilirsiniz. Gümüş Pazarım kolye modelleri içinde bulunan birçok seçenek arasından bütçenize uygun kolyeleri belirleyerek, güvenli alış verişin keyfini çıkarabilirsiniz.

Fantezi Gümüş Kolye Alırken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Sonsuzluk gümüş kolye modelleri özellikle özel davetlerin en popüler aksesuar seçimlerindendir. Fantezi kolye seçerken öncelikle giysileriniz ile uyumuna dikkat etmelisiniz. Siyah bir gece elbisesinin üzerine safir taşlı damla gümüş kolye modelini tercih edebilir, ışıltınızı ortaya çıkarabilirsiniz.

Yaz aylarında bir kır düğününde tercih edeceğiniz açık renk bir elbise ile damla motifli pırlanta motifli gümüş kolye eşsiz bir seçim olacaktır. Nazar boncuklu gümüş kolye ile geleneksel tarzınızı da gözler önüne serebilirsiniz. Farklı kolye uçları ve tasarımlara sahip tüm gümüş kolye modelleri, en uygun fiyat seçenekleri ile Gümüş Pazarım’da beğenilerinizi bekliyor. Her biri büyük bir ustalıkla tasarlanan kolyeler arasından bütçenize uygun birçok seçeçenk bulabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.