x
sadsad x
asdasd
gpbk_366_popup.jpg (63 KB)
Filtre
Gösterim
KUPON FIRSATI
BUGÜN KARGODA
ANNELER GÜNÜ İNDİRİMLERİ
Gümüş Pazarım - Menekşe Model Ayarlamalı Kadın Gümüş Yüzük
KUPON FIRSATI
BUGÜN KARGODA
ANNELER GÜNÜ İNDİRİMLERİ
Gümüş Pazarım - İnci Taneli Manolya Çiçeği Kadın Gümüş Yüzük Gümüş Pazarım - İnci Taneli Manolya Çiçeği Kadın Gümüş Yüzük (1)
KUPON FIRSATI
BUGÜN KARGODA
ANNELER GÜNÜ İNDİRİMLERİ
Gümüş Pazarım - Beyaz Gül Gümüş Yüzük
831,60 TL
560,00 TL
%33
KUPON FIRSATI
BUGÜN KARGODA
ANNELER GÜNÜ İNDİRİMLERİ
Gümüş Pazarım - Ametist Taşlı Aster Çiçeği Gümüş Yüzük Gümüş Pazarım - Ametist Taşlı Aster Çiçeği Gümüş Yüzük (1)
985,60 TL
665,00 TL
%33
KUPON FIRSATI
BUGÜN KARGODA
ANNELER GÜNÜ İNDİRİMLERİ
Gümüş Pazarım - Pembe Taşlı Aster Çiçeği Gümüş Yüzük
KUPON FIRSATI
BUGÜN KARGODA
ANNELER GÜNÜ İNDİRİMLERİ
Gümüş Pazarım - Yakut Renkli Aster Çiçeği Gümüş Yüzük
KUPON FIRSATI
BUGÜN KARGODA
ANNELER GÜNÜ İNDİRİMLERİ
Gümüş Pazarım - Papatya Kadın Gümüş Yüzük
831,60 TL
560,00 TL
%33
KUPON FIRSATI
BUGÜN KARGODA
ANNELER GÜNÜ İNDİRİMLERİ
Gümüş Pazarım - Ametist Taşlı Lotus Çiçeği Gümüş Yüzük
831,60 TL
560,00 TL
%33
KUPON FIRSATI
BUGÜN KARGODA
ANNELER GÜNÜ İNDİRİMLERİ
Gümüş Pazarım - Siyah Taşlı Lotus Çiçeği Gümüş Yüzük
831,60 TL
560,00 TL
%33
KUPON FIRSATI
BUGÜN KARGODA
ANNELER GÜNÜ İNDİRİMLERİ
Gümüş Pazarım - Pembe Renkli Lotus Çiçeği Gümüş Yüzük
831,60 TL
560,00 TL
%33
KUPON FIRSATI
BUGÜN KARGODA
ANNELER GÜNÜ İNDİRİMLERİ
Gümüş Pazarım - Kırmızı Gül Gümüş Yüzük
831,60 TL
560,00 TL
%33
Toplam 11 ürün görüntüleniyor.

Çiçekli Gümüş Yüzük Modelleri Nelerdir?

Kadınların en sevdiği takılardan olan gümüş yüzükler sahip olduğu onlarca çeşit model ile seçenek özgürlüğü sunarken çiçek yüzük modelleri en çok tercih edilenler arasında yer alıyor. Gümüş ve altın madeni, doğadan aldığı ilhamla tasarımcının elinde zarif takılara dönüşüyor. Papatyadan güle, manolyadan lotusa, farklı anlamlara sahip çiçekler, kadınların parmaklarında takı olarak sergileniyor.

Çiçekli pırlanta yüzük modelleri, eş, nişanlı ve sevgililerin yanı sıra aile üyelerinin de tercih ettiği bir hediye seçeneği olmaya devam ediyor. Diğer yandan çiçek tektaş yüzük temsil ettiği yoğun duygular nedeniyle daha çok romantik ilişkiler için iyi bir hediye seçeneği olarak değerlendiriliyor.

Manolya yüzük çeşitleri çiçekli yüzük modelleri arasında son zamanlarda trend olan modellerden biri olarak dikkat çekiyor. Albenili ve hoş görüntüsüyle dikkat çeken, inci ve taşlarla bezenen pek çok farklı tasarımıyla beğeni toplayan manolya çiçekli yüzükler hem kullanım hem de hediye amaçlı olarak sıklıkla tercih ediliyor.

Manolya yüzük modellerinin taşıdığı anlam da şık görüntüsü kadar tercih sebebi oluyor. Manolya çiçeği yeniden doğuş ve temizlik anlamı taşıyor. Bu nedenle de ilişkilerinde yeniden başlamayı ve temiz bir sayfa açmayı isteyenler bu tarz modelleri tercih ediyor.

Lotus Çiçeği Yüzüğün Anlamı Nedir?

Kullandığı aksesuarın sadece görüntüsüne değil taşıdığı anlama da önem veren pek çok kişi bu kapsamda önemsediği değerlere uygun bir yüzük seçiyor.

Lotus çiçeği yüzük de bu nedenle kadın erkek milyonlarca kişi tarafından tercih ediliyor. Zira lotus çiçeğinin anlamına bakıldığında birden fazla özelliği taşıdığı görülüyor.

Kirli ve çamurlu suda yetişmesine rağmen zarif ve temiz bir görünüme sahip olması nedeniyle “Temizlik ve saflığı”, sert koşullarda yetişmesi nedeniyle “Dayanıklılık ve direnci” temsil eder.

Bununla birlikte doğu kültürlerinde yoğun şekilde kullanılan lotus çiçeği, ruhsal gelişim ve yeniden doğuşu simgelemesi nedeniyle tercih edilmektedir. Tabi tüm bunların yanı sıra zarif ve estetik görünümüyle ince zevklere hitap eden lotuslu yüzük aldığı ilgiliyi sonuna kadar hak etmektedir.

Tektaş yüzük çeşitleri son dönemlerde özellikle evlilik tekliflerinin vazgeçilmezi arasında yer alıyor ve hem şık görünüşüyle hem de taşıdığı anlam itibariyle aksesuar dünyasının yıldızlarından olan lotus çiçeği tektaş olarak da sıklıkla kullanılıyor. Evlilik tekliflerinde edilen sonsuz aşk ve bağlılık yeminleri, yüzük parmağına takılan zarafet dolu bir aksesuar ile perçinleniyor.

Gümüş lotus yüzük, modern tasarımı ve zamana meydan okuyan şıklığının yanı sıra fiyat açısından taşıdığı avantajlar ile de aksesuar severler tarafından yoğun şekilde tercih ediliyor. Ancak bu şık ve anlamlı modeli altın olarak da kullanmak isteyenlerin tercihi 22 ayar lotus çiçeği yüzük modellerinden yana oluyor. Bütçe dostu gümüş takıyı, şık görünümlü altın renginde kullanmak isteyenler ise altın kaplama yüzük modelleri ile her iki avantajı aynı anda yaşamış oluyor.

Farklı taşlar ve farklı renklerde tasarlanarak, alıcıya seçenek bolluğu sunan çiçek yüzük çeşitleri arasında trend olan mor lotus çiçeği yüzük modelleri, etkileyici görüntüsüyle aldığı ilgili fazlasıyla hak ediyor. Ametist taşlı lotus çiçeği gümüş yüzük, siyah taşlı lotus çiçeği gümüş yüzük, pembe renkli lotus çiçeği gümüş yüzük modelleri de Gümüş Pazarım (gumuspazarim.com) sitesinde yüzlerce çeşit arasında kadınların beğenisine sunuluyor.

Tasarım ve fiyat açısından müşterisini memnun eden Gümüş Pazarım’ın internet sayfasında satışa sunulan çiçek tektaş yüzük modellerinden gümüş eklem yüzüğü çeşitlerine kadar tüm takı çeşitleri sertifikası ve özel kutusuyla teslim edilirken, 12 ay garanti süresi ile satış sonrası memnuniyeti de hedefliyor.

Gümüş Yüzük Bakımı

Gümüş yüzüklerin ilk günkü parlaklığını koruyabilmek ve her daim aynı şıklığı ile kullanabilmek için bakımlarının düzgün bir şekilde yapılması gerekmektedir. Zira gümüş madeni yapısı itibariyle zaman içinde oksitlenme eğilimi gösterir. Farklı kimyasallarla etkileşimi ve kullanımında yapılan hatalar bu eğilimi hızlandırabilir.

Özellikle gümüş yüzük modellerinde daha hassas bir bakım gerekir, zira bulaşık deterjanından çamaşır suyuna kadar gün içinde pek çok farklı temizlik maddesine tema gerçekleşebilir bu da büyük beğeni ile alınan yüzüğün kısa süre içerisinde kararmasına neden olur.

Bu şekilde bir durum ile karşı karşıya kalmamak için gümüş yüzük kullananların, temizlik ürünleri ile teması sırasında yüzüklerini çıkarmaları tavsiye edilmektedir. Aynı zamanda sadece temizlik ürünleri değil, deodorant, krem, tonik gibi içinde kimyasal madde bulunduran ürünlerin de gümüş takılardan uzak tutulması gerekir.

Bir diğer önemli tavsiye ise kullanılmayan gümüş takıların kendi kutusunda saklanması yönündedir. Farklı metallerle temas etmesi, çok sıcak ve nemli ortamda bulunması da gümüş yüzüklerin ilk günkü formunu kaybetmesine neden olacaktır.

Terin de gümüşün rengini değiştireceği unutulmamalıdır ve gün boyu kullanılan gümüş takının kutusuna koyulmadan önce sıcak su ve yumuşak bir bez ile temizlenmesi, göz alıcı parlaklığını korumaya yardımcı olacaktır.

Yanlış kullanımdan dolayı kararan gümüş takıları eski parlaklığına kavuşturmak için bir profesyonelden yardım almak en iyi seçenek olacaktır. Ancak acil bir durumda ya da mücevherat temizleyicisine ulaşma imkanı olmadığında evde doğal yöntemlerle gümüş takıların parlatmak da mümkündür.

Hafif lekeler ve kararmalar için ılık su ve bulaşık deterjanı kullanarak yumuşak bir bezle yüzüğü ovalamak parlaklık açısından faydalı olacaktır. Daha inatçı leke ve kararmalar için ise diş macunu ve karbonat karışımını denenebilir. Bunun için küçük bir miktar diş macunu ve karbonat göz kararı bir şekilde karıştırıldıktan sonra yumuşak bir fırça (örneğin eski bir diş fırçası) kullanarak yavaşça temizlemek kararan gümüşlerin yeniden parlamasında etkili olacaktır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.