x
sadsad x
asdasd
gpbk_366_popup.jpg (63 KB)
Filtre
Gösterim
KUPON FIRSATI
BUGÜN KARGODA
ANNELER GÜNÜ İNDİRİMLERİ
Gümüş Pazarım - Altın Kaplama Baget Taşlı Kartanesi Gümüş Kolye Gümüş Pazarım - Altın Kaplama Baget Taşlı Kartanesi Gümüş Kolye (1)
KUPON FIRSATI
BUGÜN KARGODA
ANNELER GÜNÜ İNDİRİMLERİ
Gümüş Pazarım - Rodyum Kaplama Baget Taşlı Kartanesi Gümüş Kolye Gümüş Pazarım - Rodyum Kaplama Baget Taşlı Kartanesi Gümüş Kolye (1)
KUPON FIRSATI
BUGÜN KARGODA
ANNELER GÜNÜ İNDİRİMLERİ
Gümüş Pazarım - Manolya Çiçeği Kar Tanesi Gümüş Kolye Gümüş Pazarım - Manolya Çiçeği Kar Tanesi Gümüş Kolye (1)
985,60 TL
665,00 TL
%33
KUPON FIRSATI
BUGÜN KARGODA
ANNELER GÜNÜ İNDİRİMLERİ
Gümüş Pazarım - Mavi Opal Taşlı Kutup Yıldızı Gümüş Kolye Gümüş Pazarım - Mavi Opal Taşlı Kutup Yıldızı Gümüş Kolye (1)
KUPON FIRSATI
BUGÜN KARGODA
ANNELER GÜNÜ İNDİRİMLERİ
Gümüş Pazarım - Ametist Taşlı Manolya Çiçeği Kar Tanesi Gümüş Kolye Gümüş Pazarım - Ametist Taşlı Manolya Çiçeği Kar Tanesi Gümüş Kolye (1)
KUPON FIRSATI
BUGÜN KARGODA
ANNELER GÜNÜ İNDİRİMLERİ
Gümüş Pazarım - Mavi Taşlı Kar Tanesi Gümüş Kolye Gümüş Pazarım - Mavi Taşlı Kar Tanesi Gümüş Kolye (1)
831,60 TL
560,00 TL
%33
KUPON FIRSATI
BUGÜN KARGODA
ANNELER GÜNÜ İNDİRİMLERİ
Gümüş Pazarım - Oniks Taşlı Deniz Yıldızı Gümüş Kolye
KUPON FIRSATI
BUGÜN KARGODA
ANNELER GÜNÜ İNDİRİMLERİ
Gümüş Pazarım - Yıldızlı Peri Kızı Gümüş Kolye
985,60 TL
595,00 TL
%40
KUPON FIRSATI
BUGÜN KARGODA
ANNELER GÜNÜ İNDİRİMLERİ
Gümüş Pazarım - Zirkon Taşlı Kar Tanesi Motifli Gümüş Kolye Gümüş Pazarım - Zirkon Taşlı Kar Tanesi Motifli Gümüş Kolye (1)
KUPON FIRSATI
BUGÜN KARGODA
ANNELER GÜNÜ İNDİRİMLERİ
Gümüş Pazarım - Nazar Boncuklu Kar Tanesi Motifli Gümüş Kolye
Toplam 10 ürün görüntüleniyor.

Kar Tanesi Kolyenin Anlamı Nedir?

Kar tanesi kolye çeşitleri yıllardır kadınların boyunlarını süslemeye devam ediyor. Farklı şekillerde ve formlarda üretilen kolye uçları farklı zevk ve beğenilere hitap etse de hemen hepsi aynı derin anlamları taşıyor.

Özellikle gümüş takı sevenlerin favori takıları arasında yer alan kar tanesi gümüş kolye modelleri, hediyelik olarak en çok tercih edilen kolye ucu çeşitleri arasında yer alıyor. Zira her bir kar tanesi eşsiz bir desene sahipken, 925 ayar gümüş kar tanesi kolye hediye edilen kişiye de biricik olduğunu ifade etmenin bir yolu olarak kullanılıyor.

Kalpli kolye modelleri belki de yüz yıllar boyunca aşkı ve sevgiyi ifade etmek için kullanılırken, belki de ona en yakın anlamı taşıyan kolye kar tanesi olarak gösteriliyor. Zira kar tanesi saflığı ve temizliği temsil ederken, elbette böyle bir kolye de hediye eden kişinin saf aşkını dile getirmenin bir yolu oluyor.

Kar Tanesi Kolye Çeşitleri

En çok beğenilen ve tercih edilen kolye ucu çeşitlerinden biri olan kar tanesi, elbette birbirinden şık ve zarif modellerle kadınların beğenisine sunuluyor. İlk olarak altıgen bir yapıya sahip olarak üretilen kolye, sonrasında tasarımcıların hayal gücünün eseriyle oldukça farklı, şık ve zarif modellerde üretilmeye başlandı.

Kendine, anne, abla, kardeş ya da arkadaşına kolye almak isteyen pek çok kişi kar tanesi gümüş kolye modelleri arasında oldukça çok seçenekle karşı karşıya kalırken, renkli taşların yer aldığı kar tanesi kolye çeşitleri son zamanlarda en ilgi çeken modeller arasında yer alıyor.

Ametist taşlı manolya çiçeği kar tanesi gümüş kolye ve mavi taşlı kar tanesi gümüş kolye modelleri hem tasarımı hem rengi hem de anlamı ile eşsiz bir takı isteyenlerin favori aksesuarları arasında bulunuyor.

Bununla birlikte kar tanesi tasarımlı kolye uçları farklı modellerle birleşerek yeni modellerin oluşmasını da sağlıyor. Kar tanesi yonca motifli gümüş kolye, kelebekli kar tanesi gümüş kolye ve nazar boncuklu kar tanesi motifli gümüş kolye modelleri de hem derin anlamlar taşıyan kar tanesini hem de farklı modelleri boynunda taşımak isteyenler için iyi birer seçim olmaya devam ediyor.

Kar tanesi pırlanta kolye ve kar tanesi tektaş kolye modelleri ise özellikle aşkının ifadesini her an boynunda ve göz önünde taşımak isteyenler tarafından tercih ediliyor. En özel ve güzel duyguları sessiz bir şekilde dile getiren bu kolye ucu modelleri, sadece bir aksesuar veya takı olarak değil çok daha derin anlamlar için kullanılıyor.

Kar tanesi kolyeler, modellerin farklılığının yanı sıra üretimde kullanılan materyallerinde farklı olması nedeniyle çeşitleniyor. Son zamanlarda popülaritesi artan ve kendine büyük bir kullanıcı kitlesi bulan baget taşlı kar tanesi kolye modellerinin yanı sıra zirkon taşlı kar tanesi motifli gümüş kolye çeşitleri de büyük beğeni topluyor.

Aynı zamanda 925 ayar gümüş kar tanesi kolye modellerinde kaplamalar da alıcılar tarafından büyük ilgi görüyor. Altın kaplama ve rodyum kaplama şeklinde üretilen kolyeler, benzersiz ve özgün tasarımlarıyla beğenilerin odağı olurken, göz kamaştırıcı tasarımlarıyla dikkat çekmeyi başarıyor.

Kar Tanesi Kolye Fiyatları

Bugün piyasada pek çok farklı kolye ucu bulunuyor ve her üründe olduğu gibi kar tanesi kolye fiyatları da üretim aşamasında kullanılan malzeme ve tasarımına göre değişiklik gösteriyor. Hem kaliteli ve şık bir takı almak hem de bütçesine uygun hareket etmek isteyen milyonlarca kişi bugün gumuspazarim.com internet sitesini ziyaret ediyor.

En son trendlere göre hazırlanan, tasarımdaki farklılıklarıyla dikkat çeken, şıklık ve zarafetiyle göz kamaştıran yüzlerce model Gümüş Pazarım sitesinde alıcının beğenisine sunuluyor. Zarif ürünlerin avantajlı fiyatlarla birlikte yer aldığı platformda yüzde yüz müşteri memnuniyeti esas alınıyor.

İnce ve detaylı tasarımların yer aldığı onlarca farklı ürün arasında kar tanesi gümüş kolye modellerinin bulunduğu sayfada farklı model, farklı taş ve farklı kaplamalarla hazırlanan kolyelerin özellikleri tek tıkla ayrıntılarıyla incelenebiliyor. Alıcı, karar vermeden önce fiyat performans açısından ürününü değerlendirme imkanı buluyor.

12 ay garantili olarak satışa sunulan kolye ucu modelleri kutu ve sertifikası ile alıcıya ulaştırılırken, fikrini değiştiren alıcılar, değişim süresi içerisinde başvurduğu takdirde sorunsuz bir şekilde değişim talebini gerçekleştirebiliyor.

Aynı zamanda gumuspazarim.com tarafından hayata geçirilen kampanyalı satış dönemlerinde binlerce modelde gerçekleştirilen indirimler yüzde 60’lara varırken, alıcılar kaliteli ve şık ürünleri uygun fiyat avantajı ile alma imkanına kavuşuyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.