x
sadsad x
asdasd
gpbk_366_popup.jpg (63 KB)
Filtre
Gösterim
KUPON FIRSATI
BUGÜN KARGODA
ANNELER GÜNÜ İNDİRİMLERİ
Gümüş Pazarım - Osmanlı Tuğralı Asansörlü Altın Kaplama Gümüş Bileklik
KUPON FIRSATI
BUGÜN KARGODA
ANNELER GÜNÜ İNDİRİMLERİ
Gümüş Pazarım - Osmanlı Tuğralı Altın Kaplama Gümüş Bileklik
1.940,40 TL
1.365,00 TL
%30
KUPON FIRSATI
BUGÜN KARGODA
ANNELER GÜNÜ İNDİRİMLERİ
Stokta Yok Gümüş Pazarım - Osmanlı Tuğralı Altın Kaplama Gümüş Bileklik
3.080,00 TL
2.205,00 TL
%28
Toplam 3 ürün görüntüleniyor.

Tarihe dokunan estetik harikası Osmanlı Tuğralı Bileklik, zevkli kadınların en çok dikkatini çeken mücevherdir. Osmanlı İmparatorluğu'nun tarih kokan zengin kültüründen ilham alınarak tasarlanan Osmanlı Bileklik Modelleri her döneme damgasını vuruyor.

Osmanlı Tuğralı Altın Kaplama Gümüş Bileklik modellerimiz, 925 ayar gümüşten imal edilerek altın kaplama ile şık bir görünüme kavuşuyor. Tasarımında zirkon taşının göz alıcı parlaklığı ile buluşturulan bilekliklerimiz, tüm albenisi ile dikkatleri üzerine çekiyor. Ayrıca, sertifika güvencesi ile güvenli ve eşsiz bir kullanım deneyimi yaşamınıza imkân tanıyor

Osmanlı Tuğralı Bileklik İle Tarihe Dokunun

Osmanlı Tuğralı Bileklik Osmanlı İmparatorluğu resmi imzasını taşıyan tuğra motifli estetik bir mücevherdir. Bu mücevher, Osmanlı Devleti'nin Yaradan  gücünden aldığı meşru hakları simgeliyor. 

Tuğra çeşitleri padişahların unvan ve ismini içerir. Her tuğra, dönem padişahının kişisel kimliği ve hükümetini temsil eder. 35 Osmanlı padişahı arasından ise en çok kullanılan 2. Abdülhamit Tuğrasıdır. 

Osmanlı Bileklik  tuğrası, anlamlarını sembollerinden alır. Sere (Kürsü), beyzeler, tuğlar, zülfe ve hançere sembolleri, padişahların kişisel kimliklerini tuğraya yansıtır. Nişanı Hümayun, mekân-ı hakani ve alameti şerife olarak da farklı isimlerle de bilinir. Tuğra'nın ilk kullanımı ise Osmanlı Devleti'nin kurucusu Osman Bey'in oğlu Orhan Gazi'ye ait olduğu görülür.

Milli değerleri tarzına yansıtmak isteyenlerin ilk tercihi, Osmanlı Bileklik modelleridir. İnce bir işçilikle ürettiğimiz bu bileklikleri zarafetinizi taçlandırmak üzere tasarlıyoruz. Farklı birçok deseni içeren Bayan bileklik modeli, son derece beğenilen yapısıyla günlük hayatınızda tercih edebilirsiniz.

Ayrıca, nişan, doğum ve düğün gibi organizasyonlarda öncelikli olarak tercih edebileceğiniz harika bir seçenektir. Organizasyonların gösterişini arttıran özel bilekliğimiz, kültür ve tarih  tutkunlarından tüm takı severlere kadar geniş bir kitleye hitap ediyor. Anılara isminizi kazıyacağından emin olun!

Osmanlı Tuğralı Bileklik Modelleri 

Osmanlı tuğralı bileklik modelleri yalnızca şıklığı değil, aynı zamanda içerdiği tarihi miras ve değerler ile de ön plana çıkıyor. Bu eşsiz mücevherler kullanıcılarına göz kamaştırıcı bir şıklık sunarken geçmiş ile bağ kurabilme fırsatı sunuyor. 

Mücevher severleri tarihle buluşturan tuğralı bileklik modelleri, içerdiği anlam ile tarih zenginliğini asırlara taşıyor. Gümüş ile özel bir görünüme kavuşturulan bileklik modelimiz, tuğra motifini taşırken Osmanlı mimarisinden esinlenen süslemeleri de içeriyor. Geleneksel takı ustalarımızın kaliteli ve güvenilir zanaatı ile sizlerle buluşturuluyor.

Kendine özgü bu mücevherler, tarihle olan bağınızı güçlendirerek şıklığınızı tamamlıyor. Tarih kokan hikâyeleri bileğinizde taşımanızı sağlayan Gümüş Pazarım, zengin kültürünüz ile bağ kurmanızı sağlıyor.

Osmanlı Tuğralı Bileklik Fiyatları

Osmanlı tuğralı bileklik fiyatları tasarımın inceliği, kullanılan malzeme ve işçiliğine bağlı olarak değişkenlik gösteriyor.

Osmanlı devlet padişahlarının imzasını taşıyan bu eşsiz tasarımımız, özenle kadın bileklik modelimize işlenmiştir. 925 ayar gümüş bileklik, zirkon taşları ve gold görünümü ile sizlerle buluşuyor. Asansörlü çeşidi sayesinde her bilek kalınlığına ayarlanabilir ve uzun yıllar boyunca Gümüş Pazarım şıklığını bileğinizde taşıyabilirsiniz. 

Gümüş Pazarım Osmanlı Tuğralı Bileklik modellerinin yanı sıra, özel tasarım ve detaylı işçiliği ile sizler için hazırladığımız Gümüş Çiçek Bileklik ve Gümüş Nazar Boncuklu Bileklik modellerini de çok seveceksiniz. 


T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.