x
sadsad x
asdasd
papatya_kupe.jpg (116 KB)
Filtre
Gösterim
Aynı Gün Kargoda
Gümüş Pazarım - Damla Kesim Gümüş Yüzük Gümüş Pazarım - Damla Kesim Gümüş Yüzük (1)
840,00 TL
504,00 TL
%40
Aynı Gün Kargoda
Gümüş Pazarım - Damla Kesim Yakut Taşlı Gümüş Yüzük Gümüş Pazarım - Damla Kesim Yakut Taşlı Gümüş Yüzük (1)
840,00 TL
504,00 TL
%40
Aynı Gün Kargoda
Gümüş Pazarım - Damla Kesim Zümrüt Gümüş Yüzük Gümüş Pazarım - Damla Kesim Zümrüt Gümüş Yüzük (1)
840,00 TL
504,00 TL
%40
Aynı Gün Kargoda
Gümüş Pazarım - Damla Kesim Safir Gümüş Yüzük Gümüş Pazarım - Damla Kesim Safir Gümüş Yüzük (1)
840,00 TL
504,00 TL
%40
Aynı Gün Kargoda
Gümüş Pazarım - Altın Kaplama Damla Kesim Gümüş Yüzük Gümüş Pazarım - Altın Kaplama Damla Kesim Gümüş Yüzük (1)
840,00 TL
504,00 TL
%40
Aynı Gün Kargoda
Gümüş Pazarım - Altın Kaplama Damla Kesim Safir Gümüş Yüzük Gümüş Pazarım - Altın Kaplama Damla Kesim Safir Gümüş Yüzük (1)
Aynı Gün Kargoda
Gümüş Pazarım - Altın Kaplama Damla Kesim Yakut Gümüş Yüzük Gümüş Pazarım - Altın Kaplama Damla Kesim Yakut Gümüş Yüzük (1)
Aynı Gün Kargoda
Gümüş Pazarım - Altın Kaplama Damla Kesim Zümrüt Gümüş Yüzük Gümüş Pazarım - Altın Kaplama Damla Kesim Zümrüt Gümüş Yüzük (1)
Aynı Gün Kargoda
Gümüş Pazarım - İnci Taneli Manolya Çiçeği Kadın Gümüş Yüzük Gümüş Pazarım - İnci Taneli Manolya Çiçeği Kadın Gümüş Yüzük (1)
Aynı Gün Kargoda
Gümüş Pazarım - Mavi Opal Taşlı Ayarlanabilir Kadın Gümüş Yüzük
Aynı Gün Kargoda
Gümüş Pazarım - Kraliçe Tacı Ayarlanabilir Kadın Gümüş Yüzük Gümüş Pazarım - Kraliçe Tacı Ayarlanabilir Kadın Gümüş Yüzük (1)
Aynı Gün Kargoda
Gümüş Pazarım - Beyaz Gül Gümüş Yüzük
756,00 TL
448,00 TL
%41
Aynı Gün Kargoda
Gümüş Pazarım - Oval Kesim Siyah Taşlı Gümüş Eklem Yüzüğü Gümüş Pazarım - Oval Kesim Siyah Taşlı Gümüş Eklem Yüzüğü (1)
Aynı Gün Kargoda
Gümüş Pazarım - Ametist Taşlı Aster Çiçeği Gümüş Yüzük Gümüş Pazarım - Ametist Taşlı Aster Çiçeği Gümüş Yüzük (1)
896,00 TL
532,00 TL
%41
Aynı Gün Kargoda
Gümüş Pazarım - Pembe Taşlı Aster Çiçeği Gümüş Yüzük
Toplam 25 ürün görüntüleniyor.

Trend Yüzük Modelleri

Kullandığınız  aksesuarları artık modanın gerisinde kaldıysa en trend yüzükler koleksiyonumuz içerisinden seçim yapmaya hemen başlayın. Tamamı 2019 modasına ve yılın trendlerine uygun olarak dizayn edilen kadın ve erkek gümüş yüzük modelleri  zengin bir seçenek yelpazesi sunuyor. Bu sayede tarzınızdan ve zevklerinizden ödün vermeden tercih yapabilir seçtiğiniz modelleri sadece tek tıkla sepetinize atabilirsiniz. En trend yüzük koleksiyonunu hemen şimdi keşfetmeye başlayın.

Parlak taşlarla süslenerek çok daha göz alıcı ve çok daha ışıltılı bir görünüm kazanan, kaliteli işçiliği ile ön plana çıkan  yüzük modellerini de seçenekleriniz arasına ekledik. Bu sayede şık davetlerde kullanabileceğiniz ve gösterişli bir görünüm sergileyen tasarım seçeneklerine de hemen şimdi sahip olabilirsiniz. 925 ayar gümüş materyalden dizayn edilen ve son derece sade bir görünüm sergileyen yüzük çeşitleri de alternatifleriniz arasında yer alıyor.

En Trend Yüzük Modeli Seçenekleri Sitemizde!

Bu arada sizlere tektaş ya da beştaş yüzük modellerini de en uygun fiyatlarla  satın alma şansını sunuyoruz.  Estetik açıdan göz alıcı bir görünüm sergileyen ve zarafetiyle de görenlerden tam not alan  yüzük tasarımlarını hemen şimdi incelemeye başlayın. Sevdiklerinize hediye olarak da alabileceğiniz bu yüzükler sevgililer günü, doğum günü, anneler günü ya da  evlenme yıldönümü hediyesi olabilir.  Hemen tasarımları ve aynı zamanda fiyatları gözden geçirmeye başlayın.

Üzerinde isim yazılı olan gümüş yüzük tasarımları mutlaka göz atmanız gereken  modeller arasında yer alıyor. İsim yazılı olan yüzüklerle diğer aksesuarlarınızı kolaylıkla kombinleyebilirsiniz.  Bu arada ucuz gümüş kolye modeli arayanlar için de en ideal seçenekleri sitemizde olduğunu aktaralım. Onlarca farklı model seçeneği arasında indirimli olarak satın alabileceğiniz yüzük  tasarımları da bulunuyor.

Siparişinizi tamamlamadan önce tam tur yüzük modellerini de inceleyin. Parlak taşlarla  donatılmış olan yüzükler ışıltılı aksesuarlardan hoşlananlar için ideal bir seçenek olabilir. Bu yüzükleri aynı zamanda hediyelik olarak da büyük bir ilgi görüyor. Yıl boyunca sitemizde düşük fiyat politikası uyguladığımız için her daim avantajlı bir alışveriş yapabilirsiniz. Hemen şimdi yüzük modellerine göz atmaya başlayın ve seçiminizi yaparak siparişinizi hemen iletin!

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.