x
sadsad x
asdasd
Değişim ve İade Koşulları

DEĞİŞİM ŞARTLARI

Firmamızdan aldığınız kişiye özel tasarımlar (isimli kolyeler, bileklikler, yüzükler) hariç, 1 defaya mahsus değişim yapılmaktadır.
Değişim nedeni üründeki bir hata ise değişimlerdeki kargo ücretleri tarafımıza aittir. Farklı bir nedenle değişim yapılacaksa kargo tarafınıza ait olacaktır. 

  1. Teslim tarihinden itibaren 10 iş günü içerisinde, ürün kutusu ve faturası ile birlikte tarafımıza göndermelisiniz. (Ürünler anlaşmalı kargo olan YURTİÇİ KARGO ile gönderilmelidir. Farklı kargo şirketleri ile gönderilen kargolar kabul edilmeyecektir.)
  2. Ürünün kullanılmamış olması gerekmektedir
  3. Ürünü tüm aksesuarları ile birlikte göndermelisiniz.
  4. Değişim hakkınız 1 defaya mahsustur
  5. Değişim gönderirken 762789307 sözleşme numarsı ile göndermeniz gerekmektedir. sözleşme numarasını pakete yazmanız yeterli olacaktır. (Adres, isim vs. gerekmemektedir.)
  6. Değişim gönderirken mutlaka sipariş verirken kullandığınız alıcı bilgilerini belirtmeniz gerekmektedir. 

iADE ŞARTLARI

Firmamızdan satın aldığınız Kişiselleştirme yapılan ürünler hariç, iade yapılmaktadır. 

İade nedeni Gümüş Pazarım Kaynaklı ve firmamız tarafından "telafi" edilemeyecek bir hata ise iadelerdeki kargo ücretleri tarafımıza aittir. Farklı bir nedenle iade yapılacaksa kargo tarafınıza ait olacaktır.

Satın aldığınız üründe herhangi bir problem olması durumunda kargoyu teslim alınmasını takiben 3 gün içerisinde tarafımıza bildirmeniz gerekmektedir. 

7 günlük süre içerisinde iade edilecek ürünlerin kutusu faturası, garanti belgesi, ambalajı, varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir.

İade gönderirken 762789307 sözleşme numarası ile YURTİÇİ KARGO firması ile göndermeniz gerekmektedir. sözleşme numarasını pakete yazmanız yeterli olacaktır. (Adres, isim vs. gerekmemektedir.)

gumuspazarim.com'a iade için gönderilen ürünler incelenir ve ürünün hasarsız, kullanılmamış ve eksiksiz olduğu tespit edildikten sonra iade kabul edilir.  Ürünün kullanılmış olması, teslimat kapsamındaki aksesuarları ve yardımcı ürünleri, ambalajı olmaması halinde iade kabul edilmez

İadenizin kabul edilmesinin ardından iade ödemeleri 1 hafta içerisinde yapılmaktadır. Kredi kartına yapılan iadelerin iade bedelinin hesabınıza yansıma süresi bankanızın inisiyatifinde olup, 1-3 haftayı bulabilmektedir. EFT/Havale ile yapılan ödemelerde ise, iade talebiniz kabul edildikten sonra 1 hafta içerisinde vereceğiniz IBAN numarasına iade bedeliniz ödenecektir.

Genel olarak satın aldığınız ürünleri tahrip etmeden, kullanmadan ve ürünün tekrar satılabilinirliğini bozmadan, teslim tarihinden itibaren yedi ( 7 ) günlük süre içinde neden belirterek iade edebilirsiniz.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.