x
sadsad x
asdasd
GPBK042_2_POPUP.jpg (95 KB)
Değişim ve İade Koşulları

DEĞİŞİM KOŞULLARI

Sipariş teslim tarihinden itibaren 10 iş günü içerisinde, Ürün Kutusu, Garanti Belgesi ile birlikte tarafımıza göndermelisiniz. (ARAS KARGO ile gönderilmelidir. Farklı kargo şirketleri ile gönderilen kargolar kabul edilmeyecektir.)

Ürünün kullanılmamış olması gerekmektedir.

Ürünün tek parça halinde hasarsız bir şekilde ulaştırılması gerekmektedir.

Ürünü tüm aksesuarları ile birlikte göndermelisiniz.

Değişim hakkınız 1 defaya mahsustur.

ARAS KARGO / 2017448851313 sözleşme numarsı ile göndermeniz gerekmektedir. sözleşme numarasını kargo paketine yazmanız yeterli olacaktır. (Adres, isim vs. gerekmemektedir.)

Değişim gönderirken sipariş numaranızı paketinizde görünecek şekilde belirtmeniz gerekmektedir.

İADE KOŞULLARI

İade nedeni Gümüş Pazarım Kaynaklı ve firmamız tarafından "telafi edilemeyecek" bir hata ise iadelerdeki kargo ücretleri tarafımıza aittir. Farklı bir nedenle iade yapılacaksa kargo tarafınıza ait olacaktır.

Satın aldığınız üründe herhangi bir problem olması durumunda kargonun teslim alınmasını takiben "3 gün içerisinde" tarafımıza bildirmeniz gerekmektedir.

7 günlük süre içerisinde iade edilecek ürünlerin kutusu, faturası, garanti belgesi, ambalajı, varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir.

İade gönderirken mutlaka "Sipariş numaranızı" ve "iade nedeninizi" yazılı bir not ile ürünle beraber göndermeniz gerekmektedir.

İade gönderirken 2017448851313 sözleşme numarası ile ARAS KARGO firması ile göndermeniz gerekmektedir. sözleşme numarasını pakete yazmanız yeterli olacaktır. (Adres, isim vs. gerekmemektedir.)

Gumuspazarim.com'a iade için gönderilen ürünler incelenir ve ürünün hasarsız, kullanılmamış ve eksiksiz olduğu tespit edildikten sonra iade kabul edilir.  Ürünün kullanılmış olması, teslimat kapsamındaki aksesuarları ve yardımcı ürünleri, ambalajı olmaması halinde iade kabul edilmez.

İadenizin kabul edilmesinin ardından iade ödemeleri 7 iş günü içerisinde yapılmaktadır.

Kredi kartına yapılan iadelerin iade bedelinin hesabınıza yansıma süresi bankanızın inisiyatifinde olup, 1-7 iş gününü bulabilmektedir.

EFT/Havale ile yapılan ödemelerde ise, iade talebiniz kabul edildikten sonra 1 hafta içerisinde vereceğiniz IBAN numarasına iade bedeliniz ödenecektir.

Kapıda Ödeme iadelerinde ücret iadesi, iade işleme alındıktan sonra ileteceğiniz IBAN numarasına "7 iş günü" içerisinde yatırılacaktır.

İade süresi 7 gündür sipariş teslim tarihini takıben 7 gün içerisinde iade etmeniz gerekmetedir.T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.