x
sadsad x
asdasd
GPBK531.jpg (139 KB)

En Şık Gümüş Kolye Modellerine Göz Atın

09 Aralık 2023
En Şık Gümüş Kolye Modellerine Göz Atın

Kadınların boynunu ve gerdanını süsleyen gümüş kolyeler, geçmişten günümüzü kadar milyonlarca farklı modellerde üretiliyor. Farklı zevklere ve farklı duygulara hitap eden bu kolyeler model açısından değişiklik gösterse de kendisine olan ilgiden hiçbir şey kaybetmiyor ve geçmişte olduğu gibi bugün de en sevilen aksesuarlar arasında yer alıyor.

Zamanla her şeyin değiştiği gibi gümüş kolye modellerinde de değişiklikler yaşanıyor. Tasarımcılar hayallerindeki en şık modelleri çeşitli desen ve taşlarla kolyelere aktarırken ortaya da göz alıcı güzellikte yeni modeller çıkıyor. Kolyelerde kimi zaman doğadan esinlenen modeller kullanılırken, kimi zaman günlük hayattan semboller kimi zaman da tamamen özgün modeller kullanılıyor.

Gümüş Pazarım (gumuspazarim.com) sitesinde ise en çok beğeni toplayan ve en şık gümüş kolye modelleri bir araya getirilerek kullanıcının beğenisine sunuluyor. Gümüş Pazarım’da 925 ayar gümüşten üretilen kolyeler, 12 ay garanti ve sertifikası ile kalitesini kanıtlarken, kullanıcısına şıklığın yanı sıra güven de sağlıyor.

Son dönemlerde en çok tercih edilen gümüş kolye modellerine bakıldığında ise oldukça fazla çeşit olduğu görülüyor. Taşlarla ve farklı desenlerle üretilen kolyelerde kullanılan modellerin çiçek, kelebek ve kuş gibi doğada yer alan ve hayranlık uyandıran unsurlardan oluştuğu görülüyor. Bununla birlikte derin anlamlar taşıyan modeller de kadınların kullanmaktan en çok zevk aldığı kolyeler arasında yer alıyor.

Örneğin, siyah ve beyaz taş seçenekleri ile Anka kuşu gümüş kolye modelleri bu bağlamda en şık ve en çok tercih edilen ürünler arasında yer alıyor. Şıklığı ile göz kamaştıran bu kolye modeli, küllerinden yeniden doğmayı ve gücü temsil ettiği için sıklıkla tercih ediliyor.

Yine mitolojik çağlardan bu yana özel anlamlar yüklenen, bedenen ve spiritüel açıdan şifa verdiğine inanılan zeytin yaprağı kadın gümüş kolye seçenekleri de zarif tasarımlarıyla dikkat çekiyor. Şık duruşu ile dikkatleri üzerine çeken zeytin yaprağı gümüş kolye modelleri taşlı ve altın kaplama olarak da kullanılabiliyor.

Aşkının ve sevgisinin uzun ömürlü olmasını dileyen pek çok kişi ise tercihini şıklığı ile göz kamaştıran çınar yaprağı gümüş kolye modellerinden yana kullanıyor. Aşk, sadakat ve cesareti temsil eden yusufçuk gümüş kolye modelleri de kadınların kullanmayı en sevdiği aynı zamanda hediye olarak da en çok tercih edilen kadın gümüş kolye modelleri arasında ilk sıralarda yer alıyor.

En şık gümüş kolye modellerinden bahsederken Lotus çiçeği kadın gümüş kolye modellerine değinmemek ise oldukça büyük bir hata olur. Zira farklı kültürlerde büyük bir yere sahip olan lotus çiçeği arınma, yeniden doğma, ruhun temizlenmesini ifade ederken, tasarımcılar bu çiçeği pek çok farklı formda üreterek, kullanıma sunuyor.

Açılıp kapanır 2 kullanımlı renkli kalp gümüş kolye çeşitleri ise hem şık hem de fonksiyonel ürünler tercih edenler tarafından oldukça beğeniliyor. Zira bu kolye modelleri ruh halinize, zevkinize ve kıyafetinize göre kullanılabiliyor. Dört yapraklı yonca gibi kapalı halde kullanabileceğiniz kolye, istenildiği açıldığında dört küçük kalbin yan yana geldiği farklı bir modele dönüşüyor.

Hilal ay melek figürlü gümüş kolye, kalpli melek kanadı gümüş kolye, hayat ağacı, uğur böceği, nazar boncuğu, sonsuzluk işareti gibi anlamı ve şekli beğenilen pek çok figür, tasarımcıların elinde şık bir gümüş kolyeye dönüşüyor. Sadece özel günlerde değil hayatın her alanında şık bir görünüme sahip olmak isteyen kadınlar ise bu kolye modellerini araştırarak hayatına dahil ediyor.   

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.