x
sadsad x
asdasd
GPBK042_2_POPUP.jpg (95 KB)
KUPON FIRSATI

Same Day Shipping

BABALAR GÜNÜ İNDİRİMLERİ
Gümüş Pazarım - Rodyum Kaplama Ay Yıldız Gümüş Kolye Gümüş Pazarım - Rodyum Kaplama Ay Yıldız Gümüş Kolye (1)
1,116.50 TL
783.00 TL
%30
KUPON FIRSATI

Same Day Shipping

BABALAR GÜNÜ İNDİRİMLERİ
Gümüş Pazarım - Altın Kaplama Ay Yıldız Gümüş Kolye Gümüş Pazarım - Altın Kaplama Ay Yıldız Gümüş Kolye (1)
1,116.50 TL
783.00 TL
%30
KUPON FIRSATI

Same Day Shipping

BABALAR GÜNÜ İNDİRİMLERİ
Gümüş Pazarım - Gold Plated Ottoman Monogram Silver Necklace Gümüş Pazarım - Gold Plated Ottoman Monogram Silver Necklace (1)
1,898.05 TL
1,363.00 TL
%28
KUPON FIRSATI

Same Day Shipping

BABALAR GÜNÜ İNDİRİMLERİ
Gümüş Pazarım - Tulip Motif Ottoman Tugra Silver Necklace
1,898.05 TL
1,363.00 TL
%28
KUPON FIRSATI

Same Day Shipping

BABALAR GÜNÜ İNDİRİMLERİ
Out of stock Gümüş Pazarım - Tulip Patterned Water Drop Cut Ottoman Tugra Silver Necklace Gümüş Pazarım - Tulip Patterned Water Drop Cut Ottoman Tugra Silver Necklace (1)
Total of 5 products are displayed.

Hem Kadın Hem Erkek İçin Kullanılan Kolye Modelleri Nelerdir

Pek çok çift, sevgilisiyle aynı kıyafetleri giymeyi, aynı aksesuarları kullanmayı tercih ediyor. Bu davranış tarzı ise hem birbirilerine hem de çevrelerindeki insanlara aşkını göstermenin bir yolu olarak görülüyor. Hayat boyu birlikte olmayı planlayan sevgililer bu yolla aynı duyguları paylaşırken, hayata da aynı göz ile bakıyor. Bu kapsamda kullanılan kolyeler de sevgililerin çift olarak alacakları takılar arasında yer alıyor.

Diğer yandan özellikle kolye konusunda hem kadınların hem de erkeklerin kullanabileceği ürünleri bulmak her zaman kolay olmuyor. Ancak çiftlerin gönül rahatlığı ile kullanabileceği kolye ucu modelleri de yok değil. Bunlardan en popüler olanı ise ay yıldız gümüş kolye modelleri…

Ay yıldız kolye erkek ve kadınlar için rahatlıkla kullanılabilen modellerin başında geliyor. Türk bayrağının üzerinde yer alan ve milli duyguların aktarıldığı ay yıldız kolye gümüş takılar arasında özel bir yere sahip olmanın yanı sıra unisex olarak kullanılabilmesiyle de takı severler tarafından yoğun ilgi ile karşılanıyor.

Vatanseverlik ve ulusal gururu simgeleyen ayyıldız kolye erkek kullanıcılar için düz zemin üzerine daha sade bir şekilde tasarlanırken, kolyeler kadın kullanıcılar için taşlı ve daha gösterişli bir şekilde hazırlanıyor.

Yine hem kadınların hem de erkeklerin kullanabileceği kolye ucu modelleri arasında harfler de yer alıyor. Kimi zaman kişi kendi adının baş harfini boynunda taşımayı tercih ederken, pek çok çift sevgilisinin isminin baş harfini kolye ucu olarak kullanabiliyor.

Film, spor takımı veya sevilen müzik grubunun logosunun yer aldığı kolye ucu modelleri de hem kadınlar hem de erkekler tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Özellikle uluslararası üne kavuşmuş filmlerde yer alan semboller gençler tarafından kabul görürken, Hz. Ali’nin kılıcı veya vav harfi gibi kültürel ve dini sembollerle tasarlanan kolyeler de yetişkin kullanıcıların tercih ettiği modeller arasında yer alıyor.

14 Ayar Ay Yıldız Kolye Fiyatları

Sevgiliye hediye kolye arayışında olan pek çok kişinin merak ettiği konular arasında 14 ayar ay yıldız kolye fiyatları yer alıyor. Hem sevdiğini mutlu etmek hem de bütçesini zorlamak istemeyen pek çok kişi alacağı kolyenin modeli kadar fiyatları ile de ilgileniyor.

Kolye modelleri fiyatlandırılırken, elbette ilk olarak üretimin yapıldığı madenin cinsine bakılıyor. Buna göre tasarlanan takının altın mı yoksa gümüş mü olduğunu belirleyen en büyük faktör bu konu oluyor. Aynı zamanda kullanılan madenin ayarı da büyük önem taşıyor. Örneğin 22 ayar ay yıldız kolye fiyatı ile 14 ayar ay yıldız kolye fiyatı arasında ayardan kaynaklanan bir fark bulunuyor.

Diğer yandan kolyenin tasarımında kullanılan taşların türleri de fiyatlandırma üzerinde büyük etki yaratıyor. Safir, zümrüt ya da pırlanta gibi değerli taşlar ile kuvars, akik ve ametist gibi yarı değerli taşlar kolyelerin fiyatlarında farklılıklara yol açıyor.

Ay Yıldız Kolye Modelleri

Ay yıldız kolyenin milliyetçilik, vatanseverlik ve ulusal gururu temsil ettiğini ifade etmiştik. Taşıdığı tüm anlam ve değerler nedeniyle bu tarz kolyeler hem kadınlar hem de erkekler tarafından yoğun şekilde talep görüyor. Talebin fazla olması nedeniyle de tasarımcılar hemen her gün yeni ve farklı modellere imza atıyor.

Son dönemlerde en çok tercih edilen ay yıldız kolye modelleri arasında ise taşlı modeller yer alıyor. Yıldız kısmı zirkon taşlarla bezenmiş kolyelerin ay kısmının kenarları da taşlarla işlenirken, ayın gövdesi ince motiflerle şıklık kazanıyor. Zirkon taşların kullanıldığı kolyede altın kaplama ve rodyum kaplama seçenekleri ise farklı zevklere hitap ediyor.

Yine Gümüş Pazarım  sitesinde yer alan ay yıldız motifli rose renk gümüş kolye de son dönemin trendleri arasında yer alıyor. Geleneksel bir modelin modern tasarımı halinde üretilen kolye, gencinden yaşlısına her yaş grubu tarafından beğeniyle karşılanıyor.

Sadece ay yıldız kolye modelleri değil doğa temalı kolyelerden kalpli kolyelere kadar her zevk ve ihtiyaca göre üretilen modeller, uzun zaman aynı şıklık ve kalite ile kullanılabilmesi için özel bir ihtimamla üretiliyor.

Gümüş Pazarım’da satın alınan her bir ürün kullanıcısına sertifikalı olarak özel kutusu içinde ulaştırılıyor. 12 ay garantili olan gümüş takı çeşitleri, zincirinden üzerinde kullanılan taşının cinsine, kaplamasından zincir uzunluğuna kadar bilinmesi gereken tüm bilgiler eşliğinde sitede yer alıyor.

Kullanıcılar sadece ürünün modelini ve fiyatlarını görmekle kalmıyor aynı zamanda da ürünün tüm özelliklerine de bir tık ile ulaşabiliyor. Ayrıca herhangi bir sebepten dolayı kolyenin değişmesi gerekirse 10 gün içinde değişim sorunsuz şekilde gerçekleştirilebiliyor. Böylelikle gümüş kolye almak amacıyla dışarıda harcanan zaman ve enerjiden tasarruf ediliyor, alışveriş deneyimi sitenin kolay kullanılırlığı sayesinde bir zevke dönüşüyor

Prepared by  T-Soft E-Commerce.