x
sadsad x
asdasd
papatya_kupe.jpg (116 KB)
Filtre
Gösterim
Aynı Gün Kargoda
İstanbul Aynı Gün Teslim
Gümüş Pazarım - Damla Kesim Su Yolu Gümüş Bileklik Yüzük Kombini Gümüş Pazarım - Damla Kesim Su Yolu Gümüş Bileklik Yüzük Kombini (1)
Aynı Gün Kargoda
İstanbul Aynı Gün Teslim
Gümüş Pazarım - Zümrüt Damla Kesim Su Yolu Gümüş Bileklik Yüzük Kombini Gümüş Pazarım - Zümrüt Damla Kesim Su Yolu Gümüş Bileklik Yüzük Kombini (1)
Aynı Gün Kargoda
İstanbul Aynı Gün Teslim
Gümüş Pazarım - Safir Taşlı Kelebek Motifli Gümüş Küpe Gümüş Pazarım - Safir Taşlı Kelebek Motifli Gümüş Küpe (1)
980,00 TL
588,00 TL
%40
Aynı Gün Kargoda
İstanbul Aynı Gün Teslim
Gümüş Pazarım - Safir Taşlı Kelebek Motifli Gümüş Kolye Gümüş Pazarım - Safir Taşlı Kelebek Motifli Gümüş Kolye (1)
896,00 TL
532,00 TL
%41
Aynı Gün Kargoda
İstanbul Aynı Gün Teslim
Gümüş Pazarım - Safir Taşlı Kelebek Motifli Gümüş Set Gümüş Pazarım - Safir Taşlı Kelebek Motifli Gümüş Set (1)
2.772,00 TL
1.736,00 TL
%37
Aynı Gün Kargoda
İstanbul Aynı Gün Teslim
Gümüş Pazarım - Altın Kaplama Baget Taşlı Kartanesi Gümüş Kolye Gümüş Pazarım - Altın Kaplama Baget Taşlı Kartanesi Gümüş Kolye (1)
Aynı Gün Kargoda
İstanbul Aynı Gün Teslim
Gümüş Pazarım - Rodyum Kaplama Baget Taşlı Kartanesi Gümüş Kolye Gümüş Pazarım - Rodyum Kaplama Baget Taşlı Kartanesi Gümüş Kolye (1)
Aynı Gün Kargoda
İstanbul Aynı Gün Teslim
Gümüş Pazarım - Altın Kaplama Kanat Gümüş Kolye Gümüş Pazarım - Altın Kaplama Kanat Gümüş Kolye (1)
1.120,00 TL
672,00 TL
%40
Aynı Gün Kargoda
İstanbul Aynı Gün Teslim
Gümüş Pazarım - Ametist Taşlı Lotus Çiçeği Gümüş Kolye Gümüş Pazarım - Ametist Taşlı Lotus Çiçeği Gümüş Kolye (1)
Aynı Gün Kargoda
İstanbul Aynı Gün Teslim
Gümüş Pazarım - Yuvarlak Kesim Manolya Çiçeği Gümüş Kolye
Aynı Gün Kargoda
İstanbul Aynı Gün Teslim
Gümüş Pazarım - Ametist Taşlı Manolya Çiçeği Süzme Gümüş Kolye Gümüş Pazarım - Ametist Taşlı Manolya Çiçeği Süzme Gümüş Kolye (1)
Aynı Gün Kargoda
İstanbul Aynı Gün Teslim
Gümüş Pazarım - Rodyum Kaplama Kutup Yıldızı Gümüş Kolye Gümüş Pazarım - Rodyum Kaplama Kutup Yıldızı Gümüş Kolye (1)
Aynı Gün Kargoda
İstanbul Aynı Gün Teslim
Gümüş Pazarım - Rosegold Kutup Yıldızı Gümüş Kolye Gümüş Pazarım - Rosegold Kutup Yıldızı Gümüş Kolye (1)
980,00 TL
588,00 TL
%40
Aynı Gün Kargoda
İstanbul Aynı Gün Teslim
Gümüş Pazarım - Altın Kaplama Hayat Ağacı Gümüş Kolye Gümüş Pazarım - Altın Kaplama Hayat Ağacı Gümüş Kolye (1)
896,00 TL
532,00 TL
%41
Aynı Gün Kargoda
İstanbul Aynı Gün Teslim
Gümüş Pazarım - Altın Kaplama Çifte Kumru Gümüş Kolye Gümüş Pazarım - Altın Kaplama Çifte Kumru Gümüş Kolye (1)
980,00 TL
588,00 TL
%40
Toplam 266 ürün görüntüleniyor.

Koleksiyonlar

Gümüş koleksiyonlarımızda sanatsal estetikten ilham alan farklı tasarım seçenekleri öne çıkar. Küpe, yüzük, bileklik ve kolye modelleri farklı Gümüş Pazarım koleksiyon tasarımları olarak ayrıcalıklı seçenekler sunar. Doğa koleksiyonu doğanın uyumlu güzelliğinden ilham alan bir koleksiyondur. Gümüş Pazarım doğa koleksiyonunda kendinizi ifade edebileceğiniz doğal şıklığı yansıtan tasarımları bulabilirsiniz. Melek koleksiyonu ise masumiyet ve romantizmi harmanlayan sanatsal etkiler yaratır. Melek motifli tasarımlar şık ve zarif tasarımlardır.

Gümüş kolye koleksiyonları safir taşlı kelebek motifli kolye gibi şık kolye seçeneklerini barındıran koleksiyonlarımızdır. Gümüş kolyelerde farklı taşlarla süslenmiş, farklı kesimlerde ve farklı stil detayları sunan modeller bulunur. Su yolu koleksiyonu su yolu tarzını en iyi şekilde yansıtan tasarımlar sunar. Bileklik-yüzük kombini gibi su yolu modelleri tercih etmek mümkündür. Gümüş küpe koleksiyonları arasında nazar boncuğu koleksiyonu gibi farklı tasarım seçenekleri de vardır. Farklı koleksiyonlarımızda benzersiz tasarım şıklığı ve kalite ön plana çıkar. Çiçek koleksiyonu gibi zarif koleksiyon seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.

Koleksiyonlarımızda yer alan tasarımlarımız klasik çizgilerden modern çizgilere kadar çok geniş tasarım detaylarıyla sizlere sunulur. Geniş seçenek alternatifi sayesinde herkes tarzınız yansıtacak kombinlerinde kullanacak bir modele kolaylıkla ulaşabilir. Gümüşün en kaliteli haline sitemizde yer alan koleksiyon tasarımlarımızla ulaşabilirsiniz. Birbirinden şık koleksiyon seçenekleri arasından seçim yapabilir, beğendiğiniz modelleri sitemizden güvenle sipariş edebilirsiniz.

Güzellikten İlham Alan Koleksiyon Seçenekleri

Tasarladığımız koleksiyonlarda farklı güzellik odaklarından ilham alıyoruz. Gül koleksiyonu gülün eşsiz güzelliğini yansıtan bir koleksiyon olarak fark yaratır. Gül motifli küpeler, yüzükler, kolyeler bu koleksiyonda yer alan tasarımlardır. Lotus koleksiyonu lotus çiçeğinin estetik şıklığını yansıtan tasarımlar sunar. Lotus temalı kolyeler, bileklikler, küpeler bu koleksiyona renk katar. Gümüş Bileklik koleksiyonları seçeneklerimizde baget taşlı tasarımlar yanında kelebek ve çiçek motifli tasarımlar gibi tasarımlar da dikkat çeker.

Baget koleksiyonu elmas şıklığını yansıtan tasarım seçenekleriyle öne çıkar. Yıldız koleksiyonu yıldız motifli takılardan oluşan çok şık bir koleksiyondur. Kelebek koleksiyonunda kelebek motifi zarif tasarım detaylarıyla ortaya konur. Kar tanesi koleksiyonu da zarif tasarım seçenekleri sunan koleksiyonlardan biridir. Zarafeti ve güzelliği yansıtan gül koleksiyonu tasarımımız çok şık küpe, kolye, yüzük seçenekleri bulunur. Güzellikten ilham alan farklı koleksiyon seçeneklerine sitemizden kolaylıkla ulaşabilir, size her anınızda eşlik edecek harika tasarımları güvenle satın alabilirsiniz.

Şık Koleksiyonlardan Özgün Tasarımları Keşfedin

Özgün tasarımlar sunan şık koleksiyonlarımız arasından tarzınıza hitap eden takı modelleri kolaylıkla bulabilirsiniz. Motif olarak yıldız, kelebek, melek ya da çiçek gibi motifleri tercih edebilirsiniz. Kesim olarak oval ya da yuvarlak gibi farklı kesim seçeneklerini değerlendirebilir, aynı koleksiyondan takı seçimi yaparak takım halinde takı da kullanabilirsiniz. Aynı koleksiyon içerisinde yer alan küpe, kolye, yüzük ve bileklik seçerek uyumlu takı kombinleri zahmetsizce yapabilirsiniz. Doğanın en güzel halinden ilham alan koleksiyonlarımızı üzerinizde taşımak size keyif verecektir. İster tek tek ister takım halinde olsun her zaman gümüşün kalitesine, tasarımın özenli işçiliğine bizimle ulaşırsınız.

Papatya koleksiyonu gibi koleksiyonlardan papatya motifli farklı takılar bulmak mümkündür. Birbirini tamamlayan takıları tercih etmek için tek bir koleksiyonun modellerini inceleyebilir, özgün tasarımlarımız arasında farklı taşlarla süslenmiş modelleri keşfedebilirsiniz. Oniks taşı, okyanus taşı, zirkon gibi farklı taşlarla süslenmiş farklı renklerde takı seçeneklerini tercih edebilirsiniz. Doğa, çiçek, kelebek, su yolu gibi koleksiyonlardan beğendiğiniz takı modellerini sipariş etmek çok kolaydır. Sitemizden sipariş verirken yüksek kalitede gümüş takı tercihi yapabilir, avantajlı fiyatlarla orijinal gümüş tasarım takıları güvenle satın alarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.