x
sadsad x
asdasd
papatya_kupe.jpg (116 KB)
Filtre
Gösterim
Aynı Gün Kargoda
Gümüş Pazarım - Damla Kesim Su Yolu Gümüş Bileklik Yüzük Kombini Gümüş Pazarım - Damla Kesim Su Yolu Gümüş Bileklik Yüzük Kombini (1)
Aynı Gün Kargoda
Gümüş Pazarım - Zümrüt Damla Kesim Su Yolu Gümüş Bileklik Yüzük Kombini Gümüş Pazarım - Zümrüt Damla Kesim Su Yolu Gümüş Bileklik Yüzük Kombini (1)
Aynı Gün Kargoda
Gümüş Pazarım - Rodyum Kaplama Süzme Gümüş Kolye Gümüş Pazarım - Rodyum Kaplama Süzme Gümüş Kolye (1)
896,00 TL
532,00 TL
%41
Aynı Gün Kargoda
Gümüş Pazarım - Oniks Taşlı Süzme Gümüş Kolye Gümüş Pazarım - Oniks Taşlı Süzme Gümüş Kolye (1)
980,00 TL
588,00 TL
%40
Aynı Gün Kargoda
Gümüş Pazarım - Damla Motifli Pırlanta Montür Gümüş Kolye Gümüş Pazarım - Damla Motifli Pırlanta Montür Gümüş Kolye (1)
Aynı Gün Kargoda
Gümüş Pazarım - Pırlanta Montür Su Yolu Gümüş Kolye Gümüş Pazarım - Pırlanta Montür Su Yolu Gümüş Kolye (1)
896,00 TL
532,00 TL
%41
Aynı Gün Kargoda
Gümüş Pazarım - Zümrüt Su Yolu Kadın Gümüş Kolye Gümüş Pazarım - Zümrüt Su Yolu Kadın Gümüş Kolye (1)
896,00 TL
532,00 TL
%41
Aynı Gün Kargoda
Gümüş Pazarım - Turkuaz Taşlı Su Yolu Gümüş Kolye Gümüş Pazarım - Turkuaz Taşlı Su Yolu Gümüş Kolye (1)
896,00 TL
532,00 TL
%41
Aynı Gün Kargoda
Gümüş Pazarım - Yakut Su Yolu Gümüş Kolye Gümüş Pazarım - Yakut Su Yolu Gümüş Kolye (1)
896,00 TL
532,00 TL
%41
Aynı Gün Kargoda
Gümüş Pazarım - Safir Su Yolu Kadın Gümüş Kolye Gümüş Pazarım - Safir Su Yolu Kadın Gümüş Kolye (1)
896,00 TL
532,00 TL
%41
Aynı Gün Kargoda
Gümüş Pazarım - Zümrüt Renkli Baget Su Yolu Gümüş Bileklik Gümüş Pazarım - Zümrüt Renkli Baget Su Yolu Gümüş Bileklik (1)
2.282,00 TL
1.428,00 TL
%37
Aynı Gün Kargoda
Gümüş Pazarım - Turkuaz Renkli Baget Su Yolu Gümüş Bileklik Gümüş Pazarım - Turkuaz Renkli Baget Su Yolu Gümüş Bileklik (1)
2.282,00 TL
1.428,00 TL
%37
Aynı Gün Kargoda
Gümüş Pazarım - Safir Renkli Baget Su Yolu Gümüş Bileklik Gümüş Pazarım - Safir Renkli Baget Su Yolu Gümüş Bileklik (1)
2.282,00 TL
1.428,00 TL
%37
Aynı Gün Kargoda
Gümüş Pazarım - Zultanit Taşlı Baget Su Yolu Gümüş Bileklik Gümüş Pazarım - Zultanit Taşlı Baget Su Yolu Gümüş Bileklik (1)
2.282,00 TL
1.428,00 TL
%37
Aynı Gün Kargoda
Gümüş Pazarım - Kırmızı Taşlı Baget Su Yolu Gümüş Bileklik Gümüş Pazarım - Kırmızı Taşlı Baget Su Yolu Gümüş Bileklik (1)
2.282,00 TL
1.428,00 TL
%37
Toplam 39 ürün görüntüleniyor.

Su Yolu Koleksiyonu

Su yolu takı modelleri zamansız parçalardan biridir. Gümüş Pazarım ince işliği ile tasarlanan su yolu koleksiyonu, özgün tasarımların zarafetle bir araya getirildiği benzersiz takı seçenekleri olarak karşımıza çıkıyor. Takı tutkunları için seçkin tasarımlardan oluşan su yolu koleksiyonunda tüm detayları düşünülmüş kusursuz kalp gümüş kolye, bileklik ve bileklik yüzük setleri yer alıyor. Her ortamda ışık saçmanızı sağlayacak su yolu modelleri her kadının ilgisini çekiyor. Gümüş Pazarım’ın büyük bir ustalıkla tasarladığı koleksiyonunda su yolu modeller çok şık seçenekler sunuyor.

Değerli bir maden olan gümüş ile bir araya getirilen zümrüt, ametist, yakut gibi değerli taşlar, su yolu koleksiyonunda yeniden yorumlanıyor. Gümüş takının en şık ve zamansız formlarından olan su yolu takıları, eşsiz bir koleksiyonda hayat buluyor. Su yolu kesim takıların; modern ve zarif hatları göz kamaştıran bir şıklık vadediyor.

Gümüş ışıltısını üzerinde taşıyan eşsiz tasarım bileklik, yüzük ve kolyeler, eşsiz tasarımları ile kombinlerinize renk katıyor. Gümüş kusursuzluğunu parıltılı taş detayları ile bir araya getiren Gümüş Pazarım su yolu koleksiyonu, iddialı ve şık tasarımları ile dikkat çekiyor. Modern ve şık olduğu kadar uygun fiyat avantajları da sunan su yolu koleksiyon beğenilerinizi bekliyor.

Su Yolu Koleksiyon Modelleri Nelerdir?

Su yolu motifli takılar özellikle son yıllarda her yaştan kadın tarafından kombinlere ekleniyor. Kolye, bileklik ve bileklik küpe setleri ile birçok kombine eşlik eden su yolu modelleri kombinlerden gece elbiselerine her kombini eşsiz bir şekilde tamamlıyor. Safir renkli ve zümrüt renkli ve yakut renkli su damlası gümüş bileklik modelleri özel davetlerin vazgeçilmez kombin parçalarından biridir.

Altın kaplama zirkon taşlı tamtur gümüş bileklik ya da zirkon taşlı pırlanta montür su yolu gümüş bileklik seçiminiz ile gece elbiselerinize uygun kombinler yapabilirsiniz. Kolyelerin en önemli tamamlayıcılarından biri olan bileklikler, oval kesim su yolu zümrüt modelleri ile takı kombinlerini zenginleştiriyor. Yeşil taşlı, mavi taşlı su yolu gümüş bileklik ile siz de eşsiz takı kombinleri yapabilirsiniz.

Su yolu koleksiyonunda göze çarpan modellerden biri damla kesim su yolu kadın gümüş bileklik modelleridir. Bu model; zümrüt, yakut, safir gibi değerli taşlar ile çok şık bir şekilde bir araya geliyor. Kadınların en çok beğendiği diğer su yolu koleksiyonu seçeneklerinden biri de damla kesim su yolu gümüş bileklik ve yüzük kombinleridir. Her yaştan kadının ilgisini çekecek gümüş takı seçenekleri sunan  Gümüş Pazarım üzerinden su yolu takılar, gümüş tamtur küpe ve çok daha fazlasını satın alabilirsiniz.

Gümüş Pazarım Su Yolu Koleksiyonu ile Zamansız Kombinler

Su yolu koleksiyonu içinden seçeceğiniz parçalar ile göz kamaştıran bir etkiye ulaşabilirsiniz. Gümüş takı tutkunlarının ilgisini çeken bu eşsiz su yolu modelleri içinden siz de mutlaka kendinize uygun bir parça bulabilirsiniz. Şık tarzınızı su yolu motifli modelleri ile tamamlayabilir, her ortamda kombinlerinizle beğeni toplayabilirsiniz.

Şıklığınızı bir adım öteye taşımayı vadeden su yolu modeller, gümüş sallantılı küpe ve çok daha fazlası Gümüş Pazarım’ın usta işçiliği ve sıra dışı tasarımları ile giysilerinize eşlik ediyor. Özgün çizgilerle tasarlanan su yolu kolye ve bileklik modelleri ile ışıltınıza ışıltı katacaksınız.

Özel davetlerde başrolde olacak su yolu takılarınız ile etkileyici bir tarz yaratmaya hazır olun. Bileklik ve yüzükten oluşun su yolu setler ile hayatınızdaki en özel kişiler için eşsiz bir hediye seçimi de yapabilirsiniz. Su yolu koleksiyonu ile zamansız kombinler sunan Gümüş Pazarım, uygun fiyat avantajlarıyla da beğeni topluyor.

 

 

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.