x
sadsad x
asdasd
gpbk_366_popup.jpg (63 KB)
Filtre
Gösterim
KUPON FIRSATI
BUGÜN KARGODA
ANNELER GÜNÜ İNDİRİMLERİ
Gümüş Pazarım - Ametist Taşlı Lotus Çiçeği Gümüş Kolye Gümüş Pazarım - Ametist Taşlı Lotus Çiçeği Gümüş Kolye (1)
KUPON FIRSATI
BUGÜN KARGODA
ANNELER GÜNÜ İNDİRİMLERİ
Gümüş Pazarım - Rodyum Kaplama Lotus Çiçeği Gümüş Kolye Gümüş Pazarım - Rodyum Kaplama Lotus Çiçeği Gümüş Kolye (1)
1.078,00 TL
735,00 TL
%32
KUPON FIRSATI
BUGÜN KARGODA
ANNELER GÜNÜ İNDİRİMLERİ
Gümüş Pazarım - Lotus Çiçeği Kadın Gümüş Kolye Gümüş Pazarım - Lotus Çiçeği Kadın Gümüş Kolye (1)
985,60 TL
665,00 TL
%33
KUPON FIRSATI
BUGÜN KARGODA
ANNELER GÜNÜ İNDİRİMLERİ
Gümüş Pazarım - Beyaz Lotus Çiçeği Kadın Gümüş Kolye Gümüş Pazarım - Beyaz Lotus Çiçeği Kadın Gümüş Kolye (1)
985,60 TL
665,00 TL
%33
KUPON FIRSATI
BUGÜN KARGODA
ANNELER GÜNÜ İNDİRİMLERİ
Gümüş Pazarım - Kırmızı Lotus Çiçeği Kadın Gümüş Kolye Gümüş Pazarım - Kırmızı Lotus Çiçeği Kadın Gümüş Kolye (1)
KUPON FIRSATI
BUGÜN KARGODA
ANNELER GÜNÜ İNDİRİMLERİ
Gümüş Pazarım - Ametist Taşlı Lotus Çiçeği Gümüş Yüzük
831,60 TL
560,00 TL
%33
KUPON FIRSATI
BUGÜN KARGODA
ANNELER GÜNÜ İNDİRİMLERİ
Gümüş Pazarım - Siyah Taşlı Lotus Çiçeği Gümüş Yüzük
831,60 TL
560,00 TL
%33
KUPON FIRSATI
BUGÜN KARGODA
ANNELER GÜNÜ İNDİRİMLERİ
Gümüş Pazarım - Pembe Renkli Lotus Çiçeği Gümüş Yüzük
831,60 TL
560,00 TL
%33
KUPON FIRSATI
BUGÜN KARGODA
ANNELER GÜNÜ İNDİRİMLERİ
Stokta Yok Gümüş Pazarım - Mor Lotus Çiçeği Kadın Gümüş Kolye Gümüş Pazarım - Mor Lotus Çiçeği Kadın Gümüş Kolye (1)
985,60 TL
665,00 TL
%33
Toplam 9 ürün görüntüleniyor.

Lotus Koleksiyonu

Lotus çiçeğini odak alan lotus koleksiyonunda birbirinden şık takı seçenekleri vardır. Lotus çiçeği arınma ve temizlenme gibi manevi duyguları temsil eder. Aynı zamanda lotus çiçeğinin sonsuz yaşamı simgelediği de düşünülür. Maneviyatı güçlü bir motif olan lotus simgesiyle tasarlanan takılar da manevi yönden güçlü takılardır. Lotus koleksiyonu seçeneklerimizde kolye, küpe, bileklik, yüzük gibi takılar bulunur. Lotus çiçekli kolyelerde farklı tasarım seçenekleri görmek de mümkündür. Lotus tasarımlı küpelerde de farklı tasarımlar ön plana çıkarken lotus çiçeği ile tasarlanan yüzüklerde de tasarım şıklığı olarak farklı seçenekler vardır.

Lotus koleksiyonunda farklı modellerde farklı takı seçenekleri değerlendirilebilir. Mor, kırmızı, pembe ya da siyah gibi farklı renklerde lotus çiçeği takı tasarımlarını tercih edebilirsiniz. Lotus figürlü takılar arasından seçim yaparken istediğiniz renklerde taş seçeneklerini de değerlendirebilirsiniz. Lotus çiçeği takı tercih ederek manevi yönden arındığınızı hissedebilirsiniz. Ruhun ve zihnin arınmasını temsil eden lotus çiçeği manevi yönden güçlü olmayı simgeler. Lotus çiçeği ile tasarlanmış takılarla istediğiniz ışıltılı takı tercihi yapabilirsiniz.

Lotus Koleksiyonundan Işıltılı Takı Seçenekleri

Lotus çiçeği takı tasarımları ışıltıyı ön plana çıkartır. Farklı taşlarla süslenen lotus çiçeği sonsuzluğa selam veren ışıltıyı yansıtır. Rodyum kaplama gümüş lotus çiçeği kolye, elmas parlaklığını ortaya koyan bir modeldir. Beyaz lotus çiçeği kolye ise zarif ışıltısıyla dikkat çeker. Ametist taşlı lotus çiçeği yüzükse, şık ve kaliteli takı seçeneklerinden birisidir. Pembe renkli lotus çiçeği ile tasarlanmış yüzük, pırlanta şıklığını yansıtan modeller arasındadır. Işıltıyı ön plana çıkaran lotus takılar arasında yüzükler, küpeler, kolyeler, bileklikler gibi farklı takı seçenekleri vardır.

Kombinlerinize zengin stil detayları katacak lotus takı modellerinde farklı renkleri tercih etmek mümkündür. Ten rengine göre siyah, pembe, mor gibi farklı renkleri düşünebilirsiniz. Takı seçimi yaparken cilt tonunuza dikkat ederek daha uygun seçimler yapmak takılarınızda daha keyifle takmanızı ve kombinlerinizi daha iyi tamamlamanızı sağlayacaktır. Lotus koleksiyonundan ışıltılı takı seçeneklerine sitemizden ulaşabilir, şık ve kaliteli gümüş tasarım takılar arasından seçim yaparken indirimli fiyat avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Geniş Tasarım Seçenekleriyle Lotus Koleksiyonu

Lotus koleksiyonundan çok şık takı seçeneklerini indirimli fiyatlarla satın alabilir, uyguladığımız indirim avantajları ile yüksek kalitede takı tercihi yapabilirsiniz. Lotus koleksiyonundan kolyeler, küpeler, yüzükler tercih ederken avantajlı fiyatlardan memnun kalabilirsiniz. İster minimal tarzlara isterseniz de sallantılı küpe gibi farklı tarz tasarımlara yönelebilirsiniz. Tasarım şıklığı ile ön plana çıkan lotus motifli takıları en iyi fiyatla sitemizden sipariş edebilirsiniz. Lotus motifli takılar manevi yönden güçlü olduğunuzu gösteren takılardır. Lotus çiçeği kötülüklerden arınmış temiz kişiliği temsil eder. Lotus çiçeği takılarla manevi yönden kendinizi daha güçlü hisseder aynı zamanda da ruhunuzun ve zihninizin arındığını düşünebilirsiniz.

Geniş ürün seçeneklerimiz içerisinde tarzınızı yansıtacak farklı ve modern tarzları da bulabilirsiniz. Çivi küpe gibi alternatif model seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Sitemizden beğendiğiniz gümüş özel tasarım küpe modellerini kolaylıkla sipariş edebilirsiniz.

Sipariş ederken müşteri dostu hizmet avantajlarını keşfedebilir, müşteri destek hizmetlerinden yararlanarak daha keyifli ve kaliteli alışverişler yapabilirsiniz. Koleksiyonlarımızda yer alan tüm tasarımlarımız orijinal gümüş işçiliğinin en kaliteli halini sizlere sunar. Marka güvencemizle şık, zarif gümüş tasarımların sahibi olabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.