x
sadsad x
asdasd
gpbk_366_popup.jpg (63 KB)
Filtre
Gösterim
KUPON FIRSATI
BUGÜN KARGODA
ANNELER GÜNÜ İNDİRİMLERİ
Gümüş Pazarım - Altın Kaplama Baget Taşlı Kartanesi Gümüş Kolye Gümüş Pazarım - Altın Kaplama Baget Taşlı Kartanesi Gümüş Kolye (1)
KUPON FIRSATI
BUGÜN KARGODA
ANNELER GÜNÜ İNDİRİMLERİ
Gümüş Pazarım - Rodyum Kaplama Baget Taşlı Kartanesi Gümüş Kolye Gümüş Pazarım - Rodyum Kaplama Baget Taşlı Kartanesi Gümüş Kolye (1)
KUPON FIRSATI
BUGÜN KARGODA
ANNELER GÜNÜ İNDİRİMLERİ
Gümüş Pazarım - Manolya Çiçeği Kar Tanesi Gümüş Kolye Gümüş Pazarım - Manolya Çiçeği Kar Tanesi Gümüş Kolye (1)
985,60 TL
665,00 TL
%33
KUPON FIRSATI
BUGÜN KARGODA
ANNELER GÜNÜ İNDİRİMLERİ
Gümüş Pazarım - Ametist Taşlı Manolya Çiçeği Kar Tanesi Gümüş Kolye Gümüş Pazarım - Ametist Taşlı Manolya Çiçeği Kar Tanesi Gümüş Kolye (1)
KUPON FIRSATI
BUGÜN KARGODA
ANNELER GÜNÜ İNDİRİMLERİ
Gümüş Pazarım - Nazar Boncuklu Kar Tanesi Gümüş Bileklik
985,60 TL
665,00 TL
%33
KUPON FIRSATI
BUGÜN KARGODA
ANNELER GÜNÜ İNDİRİMLERİ
Gümüş Pazarım - Mavi Taşlı Kar Tanesi Gümüş Kolye Gümüş Pazarım - Mavi Taşlı Kar Tanesi Gümüş Kolye (1)
831,60 TL
560,00 TL
%33
KUPON FIRSATI
BUGÜN KARGODA
ANNELER GÜNÜ İNDİRİMLERİ
Gümüş Pazarım - Kar Tanesi Motifli Gümüş Kolye & Gümüş Bileklik Kombini
KUPON FIRSATI
BUGÜN KARGODA
ANNELER GÜNÜ İNDİRİMLERİ
Gümüş Pazarım - Kar Tanesi Motifli Asansörlü Gümüş Bileklik Gümüş Pazarım - Kar Tanesi Motifli Asansörlü Gümüş Bileklik (1)
1.647,80 TL
1.155,00 TL
%30
KUPON FIRSATI
BUGÜN KARGODA
ANNELER GÜNÜ İNDİRİMLERİ
Gümüş Pazarım - Zirkon Taşlı Kar Tanesi Motifli Gümüş Kolye Gümüş Pazarım - Zirkon Taşlı Kar Tanesi Motifli Gümüş Kolye (1)
KUPON FIRSATI
BUGÜN KARGODA
ANNELER GÜNÜ İNDİRİMLERİ
Gümüş Pazarım - Nazar Boncuklu Kar Tanesi Motifli Gümüş Kolye
Toplam 10 ürün görüntüleniyor.

Kar Tanesi Koleksiyonu

Kar taneleri doğanın en güzel hediyeleri arasındadır bizde bu güzel hediyeyi takı tasarımlarımıza taşıyarak sizlere sunuyoruz. Kar tanesi koleksiyonunda yer alan takı modellerimizde kar tanesi motifinin farklı yorumlarını görmek mümkündür. Kar tanesi koleksiyonu kolye, küpe, bileklik ve yüzük gibi takılardan oluşur. Farklı takı modellerinde farklı tasarım detayları bulunur. Radyum kaplama ve baget taşlı kar tanesi motifli gümüş kolye elmas şıklığını yansıtan bir model olarak öne çıkar.

Manolya çiçeği ve kar tanesi gümüş kolye ise çiçek stilini kar tanesi ile birleştiren farklı bir şıklık sunar. Mavi taşlı harika bir kar tanesi kolye de günlük kullanım için ideal kolye seçenekleri arasında yer alır. Nazar boncuklu ve kar tanesi motifli bileklik nazar boncuklu takı seçenekleri arasında şık bir seçenektir. Kar tanesi yonca motifi ile tasarlanan gümüş kolye zarif kolye seçenekleri arasında dikkat çeken bir kolyedir. Kar tanesi, kelebekli gümüş kolye de kelebek motifini ve kar tanesi motifini bir araya getirir.

Koleksiyonlarımız arasında kar tanesini farklı taş, motiflerle tasarlayarak sizlere sunuyoruz. Birbirinden şık ve kaliteli kar tanesi motifli takı seçeneğine sitemizden kolaylıkla ulaşabilir, güvenle satın alarak bu şıklığı kullanmaya başlayabilirsiniz. Kar tanesi figürlü takılar arasından seçim yaparken avantajlı fiyat olanaklarından yararlanma olanağınız da vardır. Kar tanesi motifli takılarda farklı tasarım detaylarını bizimle her bir alışverişinizde keşfedebilirsiniz. Kalitesiyle fark yaratan, benzersiz tasarım şıklığını ortaya koyan kar tanesi kolye motifli takı seçeneklerini sitemizden inceleyerek satın alabilirsiniz. Beğendiğiniz takı modellerini sipariş ederken sitemizde sunduğumuz müşteri dostu hizmet olanaklarını keşfedebilirsiniz.

Kar Tanesi Koleksiyonundan Şık Takı Seçenekleri

Kar tanesi figürü çok zarif ve şık bir figürdür. Kolyelerde, küpelerde, bilekliklerde çok şık bir estetikle tasarlanır. Özgün tasarımlarımızda kar tanesi motifinin şıklığını ilk bakışta fark etmek mümkündür. Kar tanesi figürlü takı seçenekleri arasında kar tanesi kolyeler estetik tarzınızı tamamlayacak kolye modelleridir. Altın kaplama olup baget taşlı kar tanesi kolye elmas şıklığını yansıtan bir modeldir. Kar tanesi motifli takılar arasında yer alan kar tanesi motifi ile tasarlanmış asansörlü bileklik pratik ve şık bir seçenektir. Kar tanesi koleksiyonunda çok şık ve zarif tasarım seçenekleri bulunur. Kolye-bileklik kombini gibi set şeklindeki modeller de tercih edilebilir.

Kar tanesi koleksiyonunda baget taşlı takı modelleri ayrı bir yere sahiptir. Baget taşlı takı modelleri elmas tarzını ortaya koyan modellerdir. Ametist doğal taşlı, manolya çiçeği gümüş kar tanesi kolye farklı taş süslemesi ile dikkat çeken modeller arasında yer alır. Şık ve kaliteli gümüş elmas küpe şıklığını yaşatan taşlı modelleri değerlendirebilirsiniz. Gümüş elmas tarzındaki küpeler günlük kombinlere hem zarafet hem de zenginlik katar. Özel günler için şık tercihlerdir.

Gümüş elmas şıklığını kolyelerde, bilekliklerde ve küpelerde yaşayabilirsiniz. Elmas taş görünümü sunan bu tarz tasarımlar şık tercihler olarak öne çıkar. Birbirinden şık ve kaliteli kar tanesi motifli takı modelini sitemizde bulabilir, beğendiğiniz modelleri sitemizden kolaylıkla sipariş edebilir, avantajlı fiyatlardan yararlanarak en kaliteli seçimleri uygun fiyatlarla yapabilirsiniz.

Kar Tanesi Motifli Takılarda Özgün Tasarım Farkı

Kar tanesi motifli takı modellerimizde özgün tasarım şıklığı ön plana çıkar. Kar tanesi motifinin değişik yorumlarını bu tasarımlarda görmek mümkündür. Kelebekli kar tanesi kolye tasarımı şık ve farklı seçeneklerden biridir. Manolya çiçeği ve kar tanesi tasarımı çiçek motifi ve kar tanesi motifini bir araya getirir. Çiçek gümüş kolye istiyorsanız kar tanesi manolya çiçeği kolye modeline göz atmanız yeterlidir. Kar tanesi motifli takılarda özgün tasarım farkını ilk bakışta anlarsınız. Sunduğumuz koleksiyonlarımızda klasikten en son trenlere kadar takı tasarımları yer alır.

Kaliteyi ortaya koyan orijinal gümüş tasarımlarla konforlu kullanım sağlarsınız. Kalitesiyle ön plana çıkan gümüş tasarım takılarımızda benzersiz tasarım şıklığı dikkat çeker. Benzersiz tasarım şıklığı ile ön plana çıkan kar tanesi motifli takı seçenekleri kaliteli ve konforludur. Kar tanesi motifi çok zarif stil detayları sunar. Kombinlere zenginlik katacak kolye, küpe, bileklik, yüzük seçeneklerini bu tasarımlar arasında bulabilirsiniz. Kombinlerin şık ve zarif tamamlayıcısı olan takılarda özgün tasarımları tercih edebilirsiniz.

Kar tanesi motifi özgün tercihler arasında yer alır. Şıklığı ve zarafeti ön plana çıkaran kar tanesi motifinin çok çeşitli tasarımları vardır. Farklı tasarımlar arasından seçim yaparken orijinal gümüş kalitesinden emin olabilirsiniz. Şık ve kaliteli gümüş takı tasarımlarımız arasından seçim yapabilir, beğendiğiniz takıları satın alırken avantajlı fiyat olanaklarından yararlanabilirsiniz. Müşteri dostu hizmet ayrıcalıklarını keşfederek keyifli alışverişler yaparsınız.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.