x
sadsad x
asdasd
GPBK042_2_POPUP.jpg (95 KB)
Filtre
Gösterim
BABALAR GÜNÜ İNDİRİMLERİ
KUPON FIRSATI
YARIN KARGODA
Gümüş Pazarım - Altın Kaplama Çifte Kumru Gümüş Kolye Gümüş Pazarım - Altın Kaplama Çifte Kumru Gümüş Kolye (1)
1.116,50 TL
783,00 TL
%30
Toplam 1 ürün görüntüleniyor.

 

Kuğu Kolye

Gümüş takı çeşitleri her zaman olduğu gibi günümüzde de yoğun rağbet gören aksesuarlar arasında ilk sıralardaki yerini koruyor. Üstelik bu takılar hem kadınlar hem erkekler tarafından sevilerek kullanıyor. Kimi zaman bir kombini tamamlamak, kimi zaman şıklığı tamamlayan son nokta kimi zaman ise özel anlam taşıyan takılar hayatın vazgeçilmez bir parçası olmaya devam ediyor.

925 ayar gümüşten üretilen takılara bakıldığında ise çeşit çeşit kolyeler, bileklikler, yüzükler ve küpelerin olduğu görülüyor. Tabi bunlar da taşlı, taşsız, vintage ya da son trendlerden oluşan pek çok farklı modelde tasarlanıyor. Bazı modeller üzerinden ne kadar zaman geçerse geçsin popülerliğini koruyor, bazı modeller ise şıklıkları ile bir anda sezonun en popüler takısı oluyor.

Modası geçmeyen, her zaman sevilerek kullanılan gümüş takı çeşitlerine bakıldığında ise birçok Ayetel kursi kolye modelinin olması dikkatlerden kaçmıyor. Bu tarz kolyeler model açısından çeşitlilik taşısa da kolyenin ana hattı ayetlerden oluşuyor. Kişiyi kötülüklerden ve her türlü olumsuzluklardan koruduğuna inanılan Ayetel kursi, kolye olarak insanların üzerlerinde taşınabiliyor. Üstelik bu kolyeler sevilen kişiye hediye edildiğinde “Seni düşünüyorum”, “Seni önemsiyorum” demenin de farklı bir yolu olmuş oluyor.

Uzun zamandır büyük beğeniyle kullanılan ve bundan sonra da modası geçmeyecek bir başka takı ise kuğu kolye modelleridir. Kuğu kolyenin neden bu kadar popüler olduğuna bakıldığında ise birçok sebep olduğu göze çarpıyor. İlk olarak kuğu kolye modelleri, zarafeti ile göz kamaştırıyor ve şık bir tasarım arayanlar için tavsiye edilecek ürünlerin başında geliyor.

Aynı zamanda kuğu kolyeler hem şık kıyafetlerle hem de spor kıyafetlerle kolaylıkla kombinlenebiliyor. Böylelikle severek kullandığınız bu kolyeyi takmak için özel bir gün beklemenize gerek kalmıyor. Taşıdığı anlam da kuğu kolyeyi bu kadar popüler yapan etmenler arasında yer alıyor. Zira, tek eşli olan kuğular ömürleri boyunca eşleri ile birlikte kalıyor. Bu özel durum sebebiyle de kuğu kolyesi sevgi ve sadakati temsil ediyor. 

Kuğu kolye fiyatları da bunca olumlu özelliğin yanında modelin tercih edilebilirliğini artıran başka bir faktör olarak göze çarpıyor. Farklı tasarımlarla hazırlanan kolyeler, işçilik, kullanılan maden ve taş çeşitlerine göre fiyatlandırılıyor. Bu kapsamda da gümüş kuğu kolye modellerinin sıklıkla tercih edilmesinde fiyatın da diğer etkenlerle birlikte önemli bir rol oynadığı görülüyor.

Gümüş Pazarım sitesinde kullanıcının beğenisine sunulan 925 ayar kuğu kolye çeşitleri hem fiyat hem de kalite açısından benzerlerinin bir adım ötesine geçiyor. 12 ay garanti ve sertifikasıyla satışa sunulan kolye çeşitleri arasında Siyah Taşlı Kuğu Gümüş Kolye ve Kuğu Çifti Gümüş Kolye modelleri en beğenilenler arasında yer alıyor.

En çok tercih edilen gümüş kolye modellerine bakıldığında ise erkeklerin daha çok tercih ettiği kral kolyesi çeşitleri dikkat çekiyor. İster sade zincir olarak ister kolye ucuyla kullanılan bu kolye, kullanıldığı her ortamda şık bir görüntü sağlamayı başarıyor.

Kadınların kullanmaktan asla vazgeçemediği takılar arasında elbette gümüş bileklikler de yer alıyor. Kimi zaman geometrik desenler kimi zaman modern tasarımlar kimi zaman ise doğadan esinlenen modellerin şık bir takıya dönüştüğü bilekliklerde çeşit çokluğu baş döndürüyor.

Manolyadan papatyaya, gülden lotusa kadar hem şıklıkları hem de taşıdıkları anlamlar ile tasarımcılara ilham kaynağı olan çiçekler, bileklik olarak kadınların kollarını süslüyor. Aynı zamanda kelebek bileklik modelleri de zarafet ve şıklığına önem gösteren pek çok kişi tarafından tercih ediliyor. Tasarımlarda kullanılan detaylar ise kişinin tarzını yansıtmasının bir aracı olmaya devam ediyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.